بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دومین دوره مسابقه ساخت صندلی مقوایی با قابلیت تحمل وزن

کد خبر: 41467 Print This Post
۱۰ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۲۵
دومین دوره مسابقه ساخت صندلی مقوایی با قابلیت تحمل وزن

http://www.bananews.irدومین دوره مسابقه ساخت صندلی مقوایی با قابلیت تحمل وزن در دانشگاه خواجه نصیر برگزار می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، دومین دوره مسابقه صندلی مقوایی(روزنامه‌ای) با حضور بیش از ۳۰ تیم از دانشگاه‌های تهران در دانشکده مهندسی عمران دانشگاه صنعتی خواجه نصیر الدین طوسی برگزار می‌شود.

در این مسابقه شرکت کنندگان با استفاده از روزنامه باطله، مقوا، چسب و نخ یک صندلی طراحی کرده و بسازند که قابلیت تحمل وزن یک فرد بزرگسال را در مدت ۹۰ ثانیه داشته باشد.

لازم به ذکر است این مسابقه با رویکردهای آموزشی در زمینه محیط زیستی و بازیافتی و همچنین مفاهیم استاتیکی و سازه‌ای و برای اولین بار در کشور برگزار خواهد شد.

این مسابقات طی دو روز برگزار شده و از روز چهارشنبه ۹ اسفند از ساعت ۱۳ الی ۱۸ تیم‌های شرکت کننده در کارگاه صندلی‌ های خود را خواهند ساخت و روز شنبه ۱۲ اسفند ماه ساعت ۱۵ تیم‌های برتر معرفی می‌شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها