بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

جایزه معماری میرمیران اردیبهشت ماه برپا می‌شود

کد خبر: 26155 Print This Post
۲۳ اسفند ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۰
جایزه معماری میرمیران اردیبهشت ماه برپا می‌شود

http://www.bananews.ir/ششمین جایزه معماری میرمیران در حالی سوم اردیبهشت ۹۱ برگزار می‌شود که جلسه داوری آثار با حضور هیات داوران این جایزه به پایان رسید.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هیات داوران این دوره از جایزه معماری میرمیران را هنرمندان و چهره‌های شناخته شده‌ای چون ایرج اعتصام، داراب دیبا، علی اکبر صارمی، سید علیرضا قهاری، شهاب کاتوزیان،عباس کیارستمی، حمید میرمیران و فریار جواهریان تشکیل می دهند که در محل بنیاد معماری میرمیران به بررسی آثار این دوره پرداختند.

بر این اساس، در ششمین دوره تعداد ۲۷۷ معمار شرکت کرده بودند که بعضی از طرح‌ها به صورت انفرادی و برخی بصورت گروهی ارائه شده بود اما در نشست هیات داوران ابتدا پروژه‌های مربوط به موضوع «معماری و باد» که تعداد آن ۶۱ طرح بود ارزیابی شد و سپس پروژه‌های مربوط به موضوع «معماری و خاک» که تعداد آن ۸۳ طرح بود مورد بررسی هیات داوران قرار گرفت.

در ادامه هر موضوع مسابقه به طور جداگانه سه مرحله رأی گیری حذفی و بررسی نهایی را پشت سرگذاشت و پس از بحث و تبادل نظر در مورد هر طرح، برندگان اول، دوم، سوم و همچنین پنج طرح منتخب با موضوع «معماری و باد» و «معماری و خاک» به اتفاق آراء مشخص شد.

این در حالی است که اسامی برندگان و منتخبان ششمین جایزه معماری میرمیران به رسم هر سال در مراسم یادمان و اهدای جوایز که روز یکشنبه ـ ۳ اردیبهشت ماه ۹۱ ـ در خانه ی هنرمندان ایران برگزار می‌شود، معرفی خواهد شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها