بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مسابقه Re-Thinking Shanghai 2012

کد خبر: 21739 Print This Post
۲۶ آذر ۱۳۹۰ | ۱۲:۱۶
مسابقه Re-Thinking Shanghai 2012

http://www.bananews.ir/بنانیوز- مسابقه Re-Thinking Shanghai 2012 در حوزه بین المللی حرفه ای معماری برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) هدف از این رقابت ، طراحی یک پیشنهاد رویایی برای مداخله معماری پایدار در امتداد شهر سوژو در شانگهای است . محل سایت منتخب ، می تواند در هر جایی در امتداد نهر سوژو در شهر شانگهای باشد .

این پروژه باید حداقل ۱۵۰۰۰۰ متر مربع زمین را اشغال کند و شامل عملکرد تجاری ، اداری و مسکونی باشد . اندازه و نسبت عناصر پروگراماتیک به سلیقه خود شرکت کننده است . این پروژه همچنین باید موجب افزایش مناطق سبز سایت باشد . ما به دنبال کانسپت هایی هستیم که فراتر از موضوعات معمولی برود از قبیل تولید برق ، پاک کننده آلودگی آب و هوا و استفاده از متریال و هندسه نوآورانه .

این رقابت برای تمام دانش آموزان ، معماران حرفه ای و هنرمندان باز است . هدف از این رقابت ، پیشبرد و گسترش گفت و گو در مورد تفکر سبز در آسیا می باشد .

پروژه های ارسال شده بر اساس شایستگی طرح ، کیفیت ایده های پایدار و تأثیر آن بر شانگهای ، قضاوت می شوند . برنده مسابقه ، برای کار در ۱۰ DESIGN’s Hong Kong or Shanghai office به مدت سه ماه برای توسعه ایده های خود ، دعوت می شوند .

تاریخ فراخوان: ۱۳۹۰/۱۲/۱۱

مهلت ارسال آثار: ۱۳۹۱/۰۱/۰۹

میزبان: ۱۰ Design & Lifestyles Center

وب سایت: http://www.10design.co/10competition

منبع: اتووود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها