بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چهارمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

کد خبر: 21096 Print This Post
۱۰ آذر ۱۳۹۰ | ۰۶:۵۶
چهارمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف

http://www.bananews.irبنانیوز- چهارمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» با همکاری مرکز کارآفرینی دانشگاه صنعتی شریف و صندوق پژوهش و فناوری شریف، طی نیمه دوم سال ۹۰ تا بهار سال ۹۱ به منظور اخذ طرح‌های کسب و کار و ایده‌های نوین و دانش‌بنیان و رتبه‌بندی آنها برگزار خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی زیودار، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف و دبیر چهارمین جشنواره سراسری کارآفرینی و توسعه کسب وکار شریف، با اعلام این خبر اظهار کرد:‌ به دنبال برگزاری موفق سه جشنواره قبلی در دانشگاه صنعتی شریف، جشنواره‌ چهارم با ابعاد گسترده‌تر و رویکرد ملی و سراسری با اهدافی نظیر ایجاد فرصت برای صاحبان ایده، فراهم ‌آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران، افزایش توان کارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه‌ریزی اجرایی،‌ شناسایی کارآفرینان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌های جدید و خلاقانه دنبال می‌شود.

وی افزود: این جشنواره در محورهای متنوعی اعم از علوم فنی – مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حوزه‌های مدیریتی، مالی و اقتصادی، فناوری‌های نوین بیوتکنولوژی و نانوتکنولوژی، علوم کشاورزی، منابع طبیعی و دامپزشکی برگزار می‌شود و جوایز ارزنده و متنوعی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است که به مواردی از قبیل هدایای نقدی، تسهیلات مالی کم بهره، امکان استقرار در مرکز رشد دانشگاه شریف، امکان سرمایه‌گذاری صندوق پژوهش و فناوری شریف و صندوق مالی توسعه تکنولوژی و …. می‌توان اشاره کرد.

زیودار خاطرنشان کرد: این جشنواره در دو سرفصل ایده‌های کسب و کار و تجاری‌سازی طرح‌های دانش‌بنیان برگزار می‌شود؛ فرایند اجرا بدین شکل است که متقاضیان و صاحبان ایده در گام اول طرح‌های خود را در قالب یک خلاصه مدیریتی سه تا هشت صفحه‌ای به دبیرخانه ارسال کرده و در گام بعدی برای برگزیدگان ضمن برگزاری کارگاه‌های آموزشی،‌ یک پشتیبان برای تدوین طرح کسب و کار اختصاص خواهد یافت. در مرحله بعدی طرح‌های کسب و کار نهایی، در کمیته داوران ارزیابی شده و هشت طرح به مرحله فینال راه پیدا خواهند کرد.

وی یادآور شد: در مراسم اختتامیه جشنواره نیز صاحبان طرح‌های برتر در حضور کمیته داوران و حضار اقدام به دفاع از طرح‌های خود کرده و در نهایت رتبه‌های اول تا هشتم جشنواره در دو سرفصل تعیین و در همان روز اعلام خواهند شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری شریف گفت: زمان دریافت خلاصه مدیریتی طرح‌ها تا ۱۵ آذر ماه سال جاری است و علاقه‌مندان برای اطلاع از جزئیات، برنامه‌ی زمان‌بندی و جوایز جشنواره می‌توانند به نشانی اینترنتی http://bp.sharif.ir/ مراجعه کرده و یا با شماره تلفن‌های ۴- ۶۶۰۸۶۷۷۱ ۰۲۱ تماس بگیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها