بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

داوران ششمین جایزه معماری میرمیران معرفی شدند

کد خبر: 20640 Print This Post
۰۱ آذر ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۶
داوران ششمین جایزه معماری میرمیران معرفی شدند

http://www.bananews.ir/هیات داوران ششمین جایزه معماری میرمیران معرفی شدند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) آثار این دوره از جایزه معماری میرمیران را که با موضوع «معماری و خاک» و «معماری و باد» برگزار می‌شود،هنرمندان و اساتیدی همچون ایرج اعتصام،فریار جواهریان،داراب دیبا،علی اکبر صارمی،هما فرجادی،سید علیرضا قهاری ،شهاب کاتوزیان،عباس کیارستمی و حمید میرمیران داوری می‌کنند.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه می‌توانند تا پایان ساعت اداری روز دوشنبه ـ۱۷ بهمن‌ماه ـ آثار خود را به دبیرخانه بنیاد معماری میرمیران تحویل دهند.

داوری طرح‌ها نیز در تاریخ‌های ۲۶ و ۲۷ بهمن‌ماه انجام می‌شود و نتایج نهایی و اهدای جوایز معماری میرمیران در مراسم یادمان و جایزه میرمیران در هفته اول اردیبهشت‌ماه و مقارن با هفته معماری در خانه هنرمندان ایران برپا می‌شود.

کلیه طرح‌های منتخب نیز در این مراسم یادمان به مدت یک هفته در خانه هنرمندان ایران به نمایش درمی‌آید.

بنیاد معماری میرمیران در ادامه سلسله موضوعات مربوط به مسابقه جایزه معماری میرمیران و در راستای درک ارتباط عناصر پنج گانه اصلی (نور‌،آب‌،‌ گیاه‌،خاک‌، باد) با معماری قدیم ایران دو موضوع باقیمانده با عنوان «معماری و خاک» و «معماری و باد» را برای مسابقه سال جاری در نظر گرفته است.

پیش از این نیز موضوعات مفهومی دیگری چون «پیوند ناگسستنی نور و معماری» ،«معماری و آب » و «معماری و طبیعت سبز» در این جایزه مطرح شده بود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها