بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ششمین جشنواره مدرسه ایرانی، معماری ایرانی برگزار می شود

کد خبر: 20148 Print This Post
۱۹ آبان ۱۳۹۰ | ۰۹:۵۰
ششمین جشنواره مدرسه ایرانی، معماری ایرانی برگزار می شود

www.BanaNews.irبنانیوز- ششمین همایش و جشنواره مدرسه ایرانی،معماری ایرانی اسفند ماه ۱۳۹۰ در دانشگاه تهران برگزار می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معاون فنی سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور از برگزاری مسابقه طراحی مجتمع های آموزشی در ششمین جشنواره معماری ایرانی، مدرسه ایرانی خبر داد و افزود: این مسابقه با مشارکت بخش حرفه ای و ادارات کل نوسازی مدارس در استان ها برگزار می شود و داوطلبان تا نیمه بهمن امسال فرصت دارند طرح های خود را از طریق سامانه اینترنتی این سازمان ارسال کنند. وی افزود: طرح های ارسالی به دبیرخانه جشنواره معماری ایرانی مدرسه ایرانی در کمیته فنی و گروه داوری ارزیابی و به طرح های برگزیده جوایز نفیسی اهدا می شود.

ترابی زاده گفت: این جشنواره در بخش دانشجویی نیز برگزار می شود اما محدوده کار برای شرکت کنندگان این بخش بازتر است زیرا دانشجویان علاوه بر حضور در مسابقه طراحی مجتمع های آموزشی می توانند در طراحی اماکن آموزشی منفرد نیز شرکت کنند. وی همچنین داوطلبان شرکت در ششمین جشنواره معماری ایرانی مدرسه ایرانی را به ارسال مقالات علمی فراخواند و افزود: موضوعات مقالات عام مطرح شده اما محور اصلی مقالات، مجتمع های آموزشی است.

سال گذشته در پنجمین همایش معماری ایرانی مدرسه ایرانی ۱۷۶ شرکت کننده، ۲۱۷ طرح ارائه کردند که از میان طرح های ارسالی، ۹ طرح برگزیده شد. در بخش مقالات این جشنواره نیز ۱۸۹ مقاله به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد و از میان آن، ۱۲۱ مقاله پذیرفته و ۷۴ مقاله برگزیده شد که به مرور در فصل نامه مدرسه نو منتشر می شود.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها