بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مهلت شرکت در سومین جشنواره طراحی معاصر ایران تمدید شد

کد خبر: 1773 Print This Post
۰۵ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۸
مهلت شرکت در سومین جشنواره طراحی معاصر ایران تمدید شد

مهلت ارسال آثار به سومین دوره جشنواره طراحی معاصر ایران با توجه به استقبال طراحان تا ۲۰ دی‌ماه تمدید شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، فرزاد قاسم زاده دبیر اجرایی این جشنواره اعلام کرد: سومین دوره جشنواره طراحی معاصر ایران که از آبان ماه ۸۹ فعالیت اجرایی خود را آغاز کرده است، با استقبال خوبی از سوی طراحان معاصر ایران مواجه شده است و این امر باعث شد شورای سیاست‌گذاری جشنواره، مهلت ارسال آثار به این جشنواره را تا ۲۰ دی‌ماه تمدید کنند.

قاسم‌زاده در ادامه افزود: تاکنون نزدیک به ۵۰۰ هنرمند طراح بیش از ۱۵۰۰ اثر هنری را به دبیرخانه جشنواره ارسال کرده اند که این نشان دهنده استقبال خوب طراحان از این جشنواره است.

وی خاطرنشان کرد: تفاوت این دوره از جشنواره با دوره‌های قبلی در تخصصی بودن آن است و هنرمندان در این دوره فقط با موضوع شهر، زندگی شهری و فضای شهری نسبت به ارسال آثار اقدام کرده‌اند.

دبیر اجرایی جشنواره با اشاره به استقبال دانشجویان هنر، اضافه کرد: با توجه به توزیع اقلام تبلیغاتی در سطح مراکز آموزشی سراسر کشور و استقبال دانشجویان هنر از این جشنواره و با توجه به تخصصی بودن موضوع این دوره از جشنواره در مقایسه با دوره های قبل که به دو بخش آزاد و تخصصی تفکیک شده بود، می توان به رشد ۵۰ درصدی شرکت کنندگان در این دوره امیدوار بود.

وی یادآور شد: براساس تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره مبنی بر تمدید مهلت ارسال آثار به این جشنواره، هنرمندان حداکثر تا ۲۰ دی ماه سال جاری می توانند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع در تهران، میدان آرژانتین، خیابان بخارست، خیابان۱۲ پلاک ۲ موزه دکتر سندوزی ارسال کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها