بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

معرفی برگزیدگان مسابقات معماری و سازه‌های فضاکار

کد خبر: 11611 Print This Post
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۴:۱۸
معرفی برگزیدگان مسابقات معماری و سازه‌های فضاکار

www.BanaNews.irهمزمان با مراسم اختتامیه دومین کنفرانس بین المللی معماری و سازه و سومین کنفرانس ملی سازه های فضاکار، برگزیدگان برتر پنج مسابقه این دو کنفرانس معرفی و به آنها جوایز نفیسی اهدا شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهر، مراسم اختتامیه دومین کنفرانس بین المللی معماری و سازه و سومین کنفرانس ملی سازه های فضاکار در محل دانشکده معماری دانشگاه تهران با حضور اساتید خارجی و ایرانی شرکت کننده برگزار شد.

محمود گلابچی، رئیس کنفرانسها در این مراسم پایان کنفرانسها را نقطه شروع تمام فعالیتهایی دانست که باید برای معماری و مهندسی کشور انجام داد. گلابچی معتقد است راهی را که با دانش و اندیشه شروع کرده ایم برای یافتن راه حلهای بهتر در مهندسی و معماری کشور ادامه خواهیم داد.

وی بر مشارکت دانشگاه ها، سازمان های علمی و پژوهشی و دستگاه های اجرایی در این تلاش تأکید کرد. رئیس کنفرانسها تصریح کرد: ساختن ایرانی آباد و سربلند با تکیه بر ابداع،‌ نوآوری و خلاقیت وظیفه ماست.

در این مراسم علاوه بر تقدیر و اهدای جوایز به برگزیدگان مسابقات طراحی مجموعه های نوین ورزشی، معماری الگوی سالن های ورزشی، فناوری برتر در معماری، پایان نامه برتر دانشجویی و صندلی از تمام دست اندرکاران برگزاری کنفرانسها و اساتید خارجی شرکت کننده با لوح تقدیر و تندیس کنفرانس تقدیر به عمل آمد.

همچنین در این مراسم محمد مهدی محمودی، دبیر شورای راهبردی کنفرانسها به قرائت بیانیه کنفرانسها پرداخت و حامد مظاهریان، رئیس دانشکده معماری و مدیر قطب علمی فناوری معماری دانشگاه تهران نیز در سخنانی ضمن موفق ارزیابی کردن کنفرانسهای ۹۰ از برنامه ریزی برای برگزاری دور بعدی کنفرانسها در سال ۹۴ خبر داد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها