بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انحلال سازمان نوسازی ثواب دارد

کد خبر: 9187 Print This Post
۲۷ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۲۰
انحلال سازمان نوسازی ثواب دارد

www.BanaNews.irرئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای شهر تهران گفت: نگاه مدیریتی در بافت فرسوده اشکالات جدی دارد و اگر قرار باشد این روال همچنان ادامه یابد انحلال سازمان نوسازی ثواب دارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حمزه شکیب در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ترافیک و بافت فرسوده دو معضل جدی تهران هستند،گفت: مشکل ترافیک در مسیری درستی در حال حرکت است ولی نگاه مدیریتی در بافت فرسوده اشکالات جدی دارد و مسیری که در حال پیمودن است از بنیان اشکالات جدی دارد و ما به این صورت منابع و زمان را از دست می دهیم.

وی ادامه داد: اگر قرار باشد این روال همچنان ادامه یابد انحلال سازمان نوسازی ثواب دارد مگر این که اصلاح شود و به صورت تشکیلاتی ستادی که تنها به سیاست گذاری و دیده بانی فعالیت های نوسازی در سطح شهر بپردازد به فعالیت خود ادامه دهد نه این که با تشکیل شرکت هایی یکسری منافع به جیب افراد خاص برود.

رئیس کمیسیون توسعه و عمران شورای اسلامی شهر با اشاره به مسدود شدن اتوبان صیاد شیرازی بعد ازبهره برداری رسمی در هفته گذشته، خاطرنشان کرد: در هنگام بهره برداری از اتوبان صیاد شیرازی من تذکر دادم، خواهش کردم، التماس کردم، تا زمانی که اصلاحات کامل نشود به طور رسمی به بهره برداری نرسد. ضمن اینکه برای اعمال این اصلاحات نیز زمان زیادی لازم نبود و تنها دو سه روز زمان بهره برداری به تاخیر می افتاد.

وی با انتقاد از افتتاح نمایشی برخی از پروژه های عمرانی شهری گفت : پروژه های عمرانی باید زمانی به بهره برداری برسند که کاملا از حالت کارگاهی خارج شده باشد.

شکیب تصریح کرد:همانطور که در زمان افتتاح ایستگاه های مترو تست سرد انجام می شود و مدتی به صورت آزمایشی افتتاح می شود در رابطه با بزرگراه ها نیز باید این اتفاق بیافتد و کام شهروندان از این افتتاح ها شیرین شود نه این که بعد از یکروز با اتوبان بسته شده مواجه شوند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها