بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چقدر طول می‌کشد تا صاحب ۱ میلیون دلار شوید؟

کد خبر: 40608 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۰
چقدر طول می‌کشد تا صاحب ۱ میلیون دلار شوید؟

http://www.bananews.irبنانیوز- نمودار زیر که از نشریه اکونومیست استخراج شده است، نشان می‌دهد که در هر کشور چقدر طول می‌کشد تا یک خانوار به ثروت یک میلیون دلار برسد.
نمودار براساس میانگین درآمد خانوارها پیش از کسر شدن مالیات از آن تنظیم شده و این عدد بر اساس معیارهای «برابری نرخ ارز» و «قدرت خرید» محاسبه شده است.
بر اساس گزارش دنیای اقتصاد، همان‌طور که می‌بینید آمریکا، سرزمین فرصت‌ها، از این نظر مقام نخست را دارد. تنها کمتر از ۲۵ سال زمان لازم است تا شما به ثروتی یک میلیون دلاری دست یابید [این حرف چندان دقیق نیست؛ در ‌واقع با کسر مالیات‌ها این زمان قطعا طولانی‌تر است]. پس از آمریکا کشورهای حوزه اسکاندیناوی قرار دارند: دولت‌های رفاه! هر خانوار در ترکیه در بهترین تخمین نیازمند حداقل ۴ نسل است تا به ثروتی یک میلیون دلاری دست یابد [با این فرض که طول عمر هر نسل را ۲۵ سال در نظر بگیریم].

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها