بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

خبرنگاران سوال ندارند یا شهرسازی حرفی برای گفتن ندارد

کد خبر: 21790 Print This Post
۲۷ آذر ۱۳۹۰ | ۱۲:۲۶
خبرنگاران سوال ندارند یا شهرسازی حرفی برای گفتن ندارد

http://www.bananews.ir/نشست خبری سه نفره معاونین وزیر راه وشهرسازی در نمایشگاه راه و شهرسازی با حاشیه هایی همراه بود، از جمله اینکه معاون شهرسازی و معماری وزیر گفت: گویا کسی از شهرسازی سوالی ندارد ،اما پاسخ شنید شاید شهرسازی حرفی برای گفتن ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ، میرمحمد غراوی معاون شهرسازی و معماری وزیر راه وشهرسازی که پس از گذشت دو سال از مسئولیت در این وزارتخانه برای دومین بار در جمع خبرنگاران در محل مصلی حاضر شده بود ، خیلی از پرسش های خبرنگاران در ارتباط با بخش مسکن خشنود نبود .

** احمد اصغری مهرآبادی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل سازمان ملی زمین ومسکن نیز به محض اینکه در روی صندلی پاسخگویی به خبرنگاران حاضر شد ، مجری جلسه گفت : آقای مهندس عازم ماموریت کاری به اردبیل هستند و بنابراین اصحاب رسانه نخست سوالهای مربوط به ایشان را مطرح کنند و بعد از آخرین پرسش ،مهرآبادی جلسه را ترک کرد ،اما برخی خبرنگاران به دنبال پرسش های اختصاصی درپی او روان شدند .

** مهرآبادی که پس از ۴۰ دقیقه پاسخگویی به سوالهای مختلف خبرنگاران ساعت ۴۰٫ ۱۰ به قصد رسیدن به فرودگاه از جلسه خارج شد ، گویا از مشکل تاخیر پرواز آگاه شده بود ، زیرا در ساعت ۴۰ . ۱۱ در حلقه شماری از کارکنان و کارشناسان سازمان ملی زمین ومسکن در محل غرفه سازمان ملی زمین ومسکن برای عکس یادگاری قرار گرفت .

** سید محمود فاطمی عقدا معاون وزیر و رئیس مرکز تحقیقات ساختمان ومسکن در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی براینکه چطور از استاندارد ۱۰۰ درصدی کارخانه های سیمان سخن می گوئید ، درحالی که یکی از دست اندرکاران این بخش معتقد است ۷۰ درصد سیمان تولیدی کشور از نظر کیفی زیر سوال است ، گفت : تاکنون در این زمینه چیزی من دریافت نکردم .

** خبرنگاری در واکنش به پاسخ فاطمی عقدا اظهار داشت : امید است شما هم بالاخره در این زمینه چیزی دریافت کنید ، تا کارشناسان بیشتر بررسی میدانی کنند .

** قرار بود در این نشست خبری احمد صادقی معاون وزیر راه وشهرسازی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل کشور هم در ساعت ۳۰٫ ۹ حاضر شود ، اما تا ساعت ۳۰٫ ۱۱ وی غایب بود و خبرنگار ایرنا در ساعت ۴۰ .۱۱ در ورودی سالن شبستان مصلی شاهد گفت وگوی اختصاصی صادقی با صدا و سیما بود.

** حضور پرشمار کارشناسان یکی از دستگاه های زیر مجموعه وزارت راه وشهرسازی در نشست خبری قابل توجه بود و به محض خروج مقام مسئول آن دستگاه ، همگی از جلسه خارج شدند و مجری برنامه که تصور می کرد خبرنگاران جلسه را ترک می کنند ، گفت : جلسه ادامه دارد و از شما خواهش می کنیم ،نشست خبری را ترک نفرمائید .

** روابط عمومی وزارت راه وشهرسازی در مدت زمان برگزاری نمایشگاه راه وشهرسازی ۲۶ تا ۲۹ آذر روزانه سه تا هفت مصاحبه مطبوعاتی در حاشیه نمایشگاه ترتیب داده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها