بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لطفا مرقوم بفرمایید پنج هزار میلیارد تومان طلب داریم

کد خبر: 19163 Print This Post
۲۵ مهر ۱۳۹۰ | ۱۲:۱۴
لطفا مرقوم بفرمایید پنج هزار میلیارد تومان طلب داریم

http://www.bananews.irنشست خبری رئیس شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور ایران همراه با حاشیه هایی بود، از جمله اظهارات وی مبنی براینکه ما بدنبال بزرگ نمایی مطالبات نیستم ،بنابراین شما لطفا مرقوم بفرمایید پنج هزار میلیارد تومان از دولت طلب داریم.

** به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از ایرنا ،منوچهر فخر صمدی روز دوشنبه در نخستین مصاحبه مطبوعاتی خود ، طی چندین سال مدیریت بر جامعه یاد شده که حدود ۲۰ خبرنگار حاضر بودند،پیش از بیان علت نشست خبری اظهار داشت :بنده آماده پاسخگویی به سوالات شما هستم .

** فخر صمدی به همراه سه تن از مدیران جامعه به میان خبرنگاران آمده بود ، اما از بین آنها دو تن فقط شنونده سخنان وی و پرسش خبرنگاران بودند و آن دیگری که مجال سخن یافت ،هنگامی بود که آقای رئیس برای دقایقی ناگزیر از ترک جلسه شده بود .

** هنگام مصاحبه مطبوعاتی یکی از خبرنگاران خطاب به میزبان این نشست گفت : آقا بوی شدید گاز می اید ، ترا به خدا مراقبت کنید که برای ما حادثه ای رخ ندهد، که این مساله به خیر گذشت.

** فخرصمدی هم مانند دیگران مدیران تشکل های فنی ومهندسی چندان با آمار انس و الفتی نداشت و در برابر پرسش های نمایندگان رسانه ها داده های آماری ارایه نداد و گفت :شرکتها از ارایه آمار و اطلاعات به ما پرهیز دارند و منهم به رای آنها احترام می گذارم.

** رئیس شورای مدیریت جامعه مهندسان مشاور ایران قدری هم از ‘رقابت نابرابر قرارگاه خاتم الانبیاء’ ابراز ناخشنودی کرد و گفت :دولت اگر پول دارد ، بدهی خود را به بخش خصوصی بدهد ،اگر ندارد چگونه به قرارگاه پروژه می دهد و مالیاتی هم مطالبه نمی کند .

** فخرصمدی این راهم گفت که ، اگر دمکراسی را قبول داریم ،این دولت ، دولت ما است و باید کمک کنیم برای اجرای پروژه های عمرانی که ضامن آبادانی کشور است ،در عین حال ما داریم تعامل می کنیم ،اما تحت شرایط سختی قرار گرفته ایم .

**وی تلنگری هم به مطبوعات زد و گفت : روزانه روزنامه ها را مرور می کنیم ، با مسایلی مواجه می شویم که دغدغه های مردم نیست و ما هم در این نشست به دنبال بزرگ نمایی مشکلات نیستیم.

**منوچهر شکوفی مقیمیان از دیگر مدیران جامعه مذکور هم در این نشست خبری گفت :همه می دانند که اقتصاد ما ۸۰ درصد دولتی است و سهم بخش خصوصی ناچیز و آن هم زیر پوشش دولت فعالیت می کند ، اگر دولت به ما کار ندهد از بین می رویم .

**عقربه ها ساعت که به ۳۰/ ۱۲ رسید ، فخر صمدی زمان پایان نشست مطبوعاتی را یکجانبه اعلام کرد و در این حین گفت : اکنون مساله اصلی دریاچه ارومیه است و چنانچه تمایل داشته باشید ما در این زمینه آمادگی ارایه دیدگاه های خود هستیم .

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها