بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ریزش ساختمان سه طبقه به دلیل گودبرداری غیراصولی

کد خبر: 1614 Print This Post
۰۲ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۵
ریزش ساختمان سه طبقه به دلیل گودبرداری غیراصولی

گودبرداری غیر اصولی بار دیگر حادثه آفرید و منجر به ویران شدن یک ساختمان سه طبقه در منطقه یافت آباد شد.

عصر چهارشنبه بر اثر گودبرداری غیر اصولی در منطقه یافت آباد خیابان حسن زندیه ساختمان سه طبقه‌ای فرو ریخت و خانواده‌ای را در نخستین روز فصل زمستان بی سرپناه کرد.

www.bananews.ir

بر اساس گزارشهای رسیده حدود دو ساعت پیش از وقوع این حادثه کارگرانی که در ساختمان مجاور مشغول گودبرداری بودند به ساکنان ساختمان مجاور اطلاع دادند که دیواره مجاور در حال ریزش است و ساکنان این خانواده که قریب به هشت نفر بودند از ساختمان خارج شده و در فضای حیاط مستقر شدند.

پس از گذشت دو ساعت ساختمان سه طبقه به یکبار فرو ریخت که در این هنگام یک تکه آجر بر اثر ریزش به سوی این خانواده پرتاب شد که به سر یکی از آنها بر خورد و باعث مجروحیت وی شد.

این گزارش می افزاید: از آنجا که فرو ریختن این ساختمان با صدای مهیبی همراه بود در ابتدا گمان بر این بود که انفجار گاز باعث وقوع این حادثه شده که در بررسیهای صورت گرفته مشخص شد که گودبرداری غیراصولی علت وقوع این حادثه بوده است.

در این حادثه خسارت فراوانی به ساختمان و اثاثیه و خودروی وانت پارک شده در حیاط این خانه وارد شد.

منبع: خبرگزاری مهرwww.bananews.ir

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها