بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

خبرنامه بنانیوز

کد خبر: 15491 Print This Post
۱۱ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۱:۳۰

بنانیوز به عنوان پایگاه رسمی خبری تحلیلی حوزه صنعت ساختمان، به منظور دسترسی سریع و آسان متخصصان و علاقه مندان، گروه خبری تخصصی خود را ایجاد کرده است تا بتواند از این طریق اخبار صنعت ساخت و ساز را به صورت منظم در اختیار کاربران خود قرار دهد.

در صورتی که علاقه مند به دریافت اخبار این پایگاه در ایمیل خود هستید، می توانید آدرس ایمیل خود را در کادر زیر وارد نمایید. پس از درج آدرس، یک ایمیل تاییدیه به شما ارسال می شود که با تایید نهایی آن، به عضویت گروه خبری در خواهید آمد و اخبار تخصصی مسکن، عمران، معماری و شهرسازی به صورت روزانه به آدرس ایمیل شما ارسال می شود.

Google Groups
اشتراک در اخبار صنعت ساختمان کشور – عمران، معماری، شهرسازی bananews.ir
:نشانی پست الکترونیک
بازدید از این گروه

در صورتی که آدرس ایمیل GOOGLE ندارید، میتوانید با هر آدرس ایمیل از طریق ارسال یک ایمیل خالی به آدرس bananews+subscribe@googlegroups.com اقدام نمایید.

بنانیوز بر اساس تعهدات خود، روزانه فقط یک ایمیل و معمولا در پایان وقت اداری همان روز، اخبار را به اعضای خود ارسال می نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها