بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رئیس شورای شهر زنجان: انجام کارهای عمرانی منوط به همکاری همه مسئولان شهری است

کد خبر: 9580 Print This Post
۳۱ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۴۸
رئیس شورای شهر زنجان: انجام کارهای عمرانی منوط به همکاری همه مسئولان شهری است

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: انجام کارهای عمرانی در شهر منوط به همکاری همه مسئولان شهری است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مسعودرضا خوشنام در جلسه شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به کارهای عمرانی در دست اجرا اظهار داشت: بازگشایی خیابان زینبیه شرقی حد فاصل دلجویی تا خواجه نصیرالدین آغاز شده است.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح مشکلاتی برای مردم منطقه به وجود آورده است، افزود: بازگشایی این مسیر به عنوان یک رینگ اصلی مشکلات ترافیکی خیابان سعدی و امام را حل می‌کند.

رئیس شورای شهر زنجان با اشاره به قطع گاز مردم ساکن در منطقه دلجویی تصریح کرد: هر چند شهرداری در بین اهالی کپسول گاز توزیع کرده است، ولی اگر مردم به مشکلاتی برخورد کردند می‌توانند با مراجعه به مسئولان مسائل به وجود آمده را حل کنند.

وی با بیان اینکه در شهرداری لکه‌گیری معابر و کوچه‌ها را آغاز کرده است، ادامه داد: انتظار می‌رود این لکه‌گیری‌ها تا پایان اردیبهشت به پایان برسد.

خوشنام با اشاره به تصویب اساسنامه قطار شهری در شورای شهر زنجان تاکید کرد: به زودی با تصویب این اساسنامه در وزارت کشور کارهای مطالعاتی این پروژه آغاز می‌شود.

وی به جوسازی‌های صدا و سیمای مرکز زنجان در مورد پروژه قطار شهری در زنجان اشاره و تصریح کرد: عده‌ای به دلیل منفعت طلبی در برابر پروژه‌های عمرانی شهر سر و صدا ایجاد می‌کنند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها