بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۳۰ درصد روستاها هنوز راه قابل استفاده ندارند

کد خبر: 762 Print This Post
۱۸ آذر ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۵
۳۰ درصد روستاها هنوز راه قابل استفاده ندارند

نماینده چابهار و نیک‌شهر گفت: در حوزه انتخابیه من ۸۰۰ روستا وجود دارد که ۳۰ در صد آنها از دسترسی به راه مناسب محرومند.www.bananews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خانه ملت، نماینده چابهار و نیک‌شهر گفت: در حوزه انتخابیه من ۸۰۰ روستا وجود دارد که ۳۰ در صد آنها از دسترسی به راه مناسب محرومند.

وی افزود: بیشتر این روستا‌ها در نقاط مرزی قرار دارند و این روستا‌ها به دلیل نبود راه و عدم دسترسی به اعتبار بیشتری نیاز دارند تا زیرساخت‌هایشان را بهبود ببخشند.

جدگال همچنین از اجرا نشدن کامل طرح روستامرکزی در حوزه انتخابیه‌اش انتقاد کرد و گفت: شکی نیست که این طرح بسیار خوب است و امکان تحصیل را برای کودکان ونوجوانان بیشتری فراهم کرده است اما در برخی از روستا‌ها کودکان ونوجوانان به دلیل نبود راه مناسب و عدم سرویس‌دهی از استفاده از این امکان محرومند. عضو کمیسیون شورا‌ها همچنین از متوقف ماندن طرح بیمارستان پلان خبر داد.

به گفته وی پیگیری‌های بسیاری انجام شده که در این بخش یک بیمارستان تأسیس شود اما هنوز از اجرایی شدن آن خبری نشده است. این بخش با ۵۰ هزار جمعیت تا نزدیکترین بیمارستان بیش از ۱۵۰ کیلومتر فاصله دارد.

جدگال در پایان تأکید کرد: مردم در بسیاری از روستا‌ها همچنان از سهمیه اندک آب مصرفی‌شان گله‌مندند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها