بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ اسفند، ۱۳۹۶ | Friday, 23 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ثبت نام برای بازدید از پروژه های عمرانی

کد خبر: 579 Print This Post
۱۶ آذر ۱۳۸۹ | ۰۷:۱۳
ثبت نام برای بازدید از پروژه های عمرانی

www.bananews.irرئیس گروه مشاوران جوان وزارت راه و ترابری گفت: با توجه به اینکه وزیر راه و ترابری تأکید دارند که اقشار مختلف به خصوص جوانان از پروژه های وزارت راه و ترابری بازدید کنند، طرح ثبت نام بازدید از پروژه های عمرانی در نمایشگاه ارائه شد.

به گزارش بنا نیوز به نقل از خبرگزاری آریا، هادی ارومیان در خصوص فعالیت این گروه اظهار داشت:پس از احیای گروه مشاوران جوان، وزیر راه و ترابری تربیت نیروی مدیریتی در بدنه وزارت راه با ۱۲ معیاری که چکیده ۴۰ سال تجربه وی است،‌ خواستار شد و در این راستا مقرر شد نیروهای جوان و نخبه وزارت راه و ترابری را شناسایی تا آنها را برای آینده آماده کنیم.

رئیس گروه مشاوران جوان وزارت راه و ترابری تصریح کرد: این گروه قرار است در نمایشگاه راه و ترابری بحث حمایت از بانک ایده را دنبال کند و از جوانانی که در زمینه راه و ترابری اختراعات و اکتشافاتی دارند، حمایت کند.

وی افزود: درصدد تشکیل بانکی هستیم تا ایده ها و پیشنهادات برای بهبود روند کارهای اجرایی پروژه های عمرانی را جمع آوری کنیم.

در این راستا یکی از مخترعان جوان به همراه دکتر بهبهانی اختراع مشترکی دارند که در این نمایشگاه عرضه شده است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها