بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

احداث تونل دسترسی و انتقال معدنچیان کرمان رو به اتمام است

کد خبر: 4932 Print This Post
۱۸ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۹:۰۱
احداث تونل دسترسی و انتقال معدنچیان کرمان رو به اتمام است

www.BanaNews.irمسوول روابط عمومی شرکت زغالسنگ کرمان گفت: تا پایان هفته جاری احداث تونل ۱۲۰ متری برای رسیدن به معدنچیان حادثه دیده معدن هجدک راور به اتمام می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)’یعقوب فضلی’ روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: احداث تونل جدید برای انتقال اجساد سه معدنچی حادثه دیده در معدن هجدک راور تا امروز ۱۱۰ متر پیشروی داشته است.

وی خاطرنشان کرد: با ادامه این روند امیدواریم در مدت زمان مشخص شده به برآورد حدود ۱۱۶ تا ۱۲۰ متری دست پیدا کنیم.

فضلی اظهار داشت: پس از رسیدن به محل حادثه و ریزش معدن، آنگاه کارشناسان برای یافتن راهی برای عبور از این ریزش ها و رسیدن به معدنچیان طرح هایی را مطرح خواهند کرد.

مسوول روابط عمومی شرکت زغالسنگ کرمان گفت: خوشبختانه تاکنون در مسیر احداث این تونل مشکلی وجود نداشته و انجام عملیات حفر تونل با موفقیت برگزار شده است.

وی افزود: حفر تونل جدید برای انتقال معدنچیان حادثه دیده به بیرون، از هفتم دی ماه آغاز شده است.

فضلی خاطر نشان کرد: در احداث معدن برای انتقال معدنچیان حادثه دیده به بیرون، از نظرات کارشناسان متخصص کشور، کارشناسان شرکت زغالسنگ، نیروهای بازنشسته و با تجربه معادن در تهران و کرمان، کارشناسان سازمان نظام مهندسی کشور، یک کارشناس اوکراینی و نیز همکاری نیروهای منطقه هجدک راور استفاده شده است.

وی در ادامه با اشاره به بازدیدهای مستمر انجام شده از خانواده های داغدار این کارگران عنوان کرد: مدیر عامل شرکت تهیه و تولید مواد معدنی ایران، مسوولان فرمانداری های راور و زرند، اعضای شورای تامین و امامان جمعه زرند و راور و مسوولان شرکت زغالسنگ کرمان و جمعی دیگر از مسوولان بازدیدهایی از خانواده های کارگران حادثه دیده داشته اند.

به گزارش ایرنا، ۲۳ آذرماه سال جاری معدن هجدک راور ریزش کرد که در اثر این حادثه جسد یکی از کارگران از معدن به بیرون انتقال یافت و تلاشها برای انتقال جسد سه کارگر دیگر همچنان ادامه دارد

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها