بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌برداری از تونل امیر کبیر در شهریورماه

کد خبر: 44667 Print This Post
۱۹ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۷:۰۹
بهره‌برداری از تونل امیر کبیر در شهریورماه

http://www.bananews.ir/تونل ۱۷۱۷ متری امیر کبیر که قرار است سه راه امین حضور را به بزرگراه امام علی(ع) متصل کند تا پایان شهریور ماه تحویل شهروندان می‌شود.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مازیار حسینی، معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با اعلام این خبر گفت: عملیات سیویل (عمرانی) تونل امیر کبیر به اتمام رسیده و هم اکنون وارد بحث‌های هوشمند سازی،آی تی اس و تهویه شده‌ایم.
او با بیان اینکه عملیات آر سی سی(بتن متراکم غلتکی) در تونل امیر کبیر هم همانند تونل نیایش مورد استفاده قرار گرفت، افزود: عملیات آر سی سی تونل امیر کبیر هم به اتمام رسیده و اکنون روکش آسفالت تونل در حال انجام است که تا چند روز آینده به پایان می‌رسد.
حسینی با اشاره به این که عمده کارهای باقی مانده در تونل امیر کبیر مربوط به موضوع هوشمند سازی و تهویه است، اظهار کرد: به لطف خدا با وجود تحریم هایی که وجود دارد ما توانسته ایم عمده مشکلات را حل کرده و لوازم مورد نیاز را به کشور وارد کنیم.  معاون شهردار تهران تصریح کرد: امیدواریم که طبق قولی که شهردار تهران مبنی بر اتمام همه پروژه‌ها تا پایان این دوره از مدیریت شهری دادند تونل امیر‌کبیر هم تا پایان تابستان به بهره‌برداری برسد.
او اضافه کرد: کنترل برخی از عوامل از دست ما خارج است و ما تنها می‌توانیم به تخصص و توان اجرایی خود اکتفا کنیم با این حال طبق قول شهردار تونل امیرکبیر تا پایان شهریور تحویل شهروندان می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها