بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فکر تهران‌نشینی را باید کاهش داد

کد خبر: 44469 Print This Post
۱۳ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۸:۰۳
فکر تهران‌نشینی را باید کاهش داد

http://www.bananews.ir/استاندار تهران گفت: سیاست‌های جدید در بخش مسکن باید به گونه‌ای باشد که فکر تهران‌نشینی در مردم کاهش پیدا کند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مرتضی تمدن در گفت‌وگو با «ایسنا» با بیان اینکه برنامه مسکن‌مهر باعث شد مسیر جمعیت از تهران به سمت شهرهای اطراف تغییر پیدا کند، افزود: یکی از سیاست‌هایی که مسکن مهر در برنامه‌ها و اهداف خود بر آن تاکید داشته و دارد، تغییر مسیر جمعیت از تهران به اطراف شهر تهران است، چرا که معتقدم سیاست توسعه مسکن در تهران باید مدبرانه و هوشیارانه اجرا شود، به نحوی که تهران‌نشینی را در افراد کاهش دهد.
تمدن همچنین تاکید کرد: بحث مهاجرت نیز یکی از مباحثی است که باید در اولویت و برنامه‌های شهر تهران قرار بگیرد، چرا که یکی از عواملی که به عنوان آسیب برای تهران در بعد جمعیت محسوب می‌شود، مساله مهاجرت به شهر تهران است.
استاندار تهران درباره مقاومت برخی از وزارتخانه‌ها برای خروج از تهران، گفت: سیاست توسعه مسکن در تهران باید عالمانه و هوشیارانه اجرا شود. به هر حال این آسیب‌ در تهران وجود دارد که همه می‌خواهند در تهران بمانند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها