بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اعتبار سد شنجور به طور کامل اختصاص می یابد

کد خبر: 43458 Print This Post
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۶:۵۰
اعتبار سد شنجور به طور کامل اختصاص می یابد

http://www.bananews.ir/دستیار ویژه رییس‌جمهور و رییس ستاد مهر ماندگار گفت: اعتبار مصوب امسال پروژه سد مخزنی شنجور رزن ۱۰۰درصد تخصیص می یابد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی اکبر محرابیان در حاشیه بازدید از سد مخزنی شنجور اظهار کرد: اعتبار مصوب این پروژه در سال جاری پنج میلیارد تومان است که سه و نیم میلیارد تومان آن در اردیبهشت ماه و مابقی در تابستان تخصیص می‌یابد.

وی با اشاره به اینکه بدنه سد باید تا دو ماه آینده به بهره برداری برسد، اضافه کرد: سهمیه‌ای از اوراق مشارکت با تضمین دولت در اختیار استان همدان قرار می گیرد تا مسؤولان کسری این پروژه را از طریق اوراق جبران کنند چراکه همدان پتانسیل بالایی برای استفاده از این اوراق دارد.

وی خطاب به پیمانکار پروژه نیز گفت: تلاش کنید پروژه تا سه ماه آینده تکمیل شود تا به فصل بارش برخورد نکند. دولت اعتبارات خوبی برای مهرماندگار در نظر گرفته و این فرصت خوبی است که می توان از آن استفاده کرد.

وی اعلام کرد: در صورتی که پیمانکار نتواند پس از دریافت اعتبار اردیبهشت به تعهدات خود عمل کند ردیف اعتباری آن مسدود خواهد شد.

استاندار همدان نیز اعلام کرد: پروزه سدمخزنی شنجور در صورت تخصیص اعتبار دو شیفته باید کار کند.

علی محمد آزاد در حاشیه بازدید از پروزه سدمخزنی شنجور خطاب به پیمانکار پروزه اظهار کرد: با تخصیص اعتبار به این پروژه، شیفت کاری دو برابر شود تا کار هرچه سریعتر به بهره برداری برسد.

وی اضافه کرد: اگر طرح در موعد مقرر به بهره برداری نرسد مطالبات پیمانکار در تابستان پرداخت نخواهد شد.

مدیرعامل آب منطقه ای همدان نیز در این بازدید گفت: پروزه سد سنجور تا کنون ۷۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

صفرعلی کمندانی اذعان کرد: در آخرین بازدید رییس ستاد مهر ماندگار این پروژه ۴۰ درصد پیشرفت داشت که هم اکنون پس از گذشت هشت ماه ۷۰ درصد پیشرفت دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها