بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رییس جمهوری: روز ملی خلیج فارس فرصتی برای همکاری های منطقه ای است

کد خبر: 43420 Print This Post
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۸:۳۴
رییس جمهوری: روز ملی خلیج فارس فرصتی برای همکاری های منطقه ای است

http://www.bananews.ir/رییس جمهوری، روز ملی خلیج فارس را فرصتی برای دوستی ها، امنیت و همکاری های منطقه ای و همچنین بزرگداشت نام پرافتخار ایران دانست.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) «محمود احمدی نژاد» روز سه شنبه در مراسم نواختن زنگ ملی خلیج فارس که در دبیرستان البرز برگزار شد، افزود: روز خلیج فارس و زنگ ملی آن به این معنا نیست که خطری خلیج فارس را تهدید می کند و آنهایی که در گوشه و کنار حرف های بزرگ تر از دهانشان می زنند کوچکتر از آن هستند که مشکلی برای خلیج فارس ایجاد کنند.

وی همچنین میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) و روز معلم را تبریک گفت و یادآور شد: دبیرستان البرز، دبیرستانی پرافتخار و جاودانه است و مردان و اندیشمندان بزرگی از این دبیرستان فارغ التحصیل شدند و به ایران عزیز خدمات فراوانی تقدیم کردند که امیدوارم هر روز خبر پیشرفت دانش آموزان این دبیرستان را بشنویم.

رییس دولت دهم با تاکید بر حمایت همه جانبه وزارت آموزش و پرورش از دبیرستان البرز خطاب به مسوولان این وزارتخانه اظهارداشت: بدور از کوته نظری هایی که در کارها پیدا می شود از دبیرستان البرز به طور کامل پشتیبانی کنید و این دبیرستان را با سایر مکان ها مقایسه نکنید.

احمدی نژاد با بیان این که این دبیرستان باید برای همه ایران الگو باشد، افزود: دولت کمک ویژه ای برای رفع نیازهای ساختمانی این دبیرستان در نظر می گیرد، ضمن این که هدیه کوچکی از طرف رییس جمهوری به اساتید، معلمان و همه دانش آموزان این دبیرستان تقدیم می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها