بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ضرورت تسریع در ساخت مونوریل کرمانشاه

کد خبر: 42569 Print This Post
۱۹ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۸:۰۸
ضرورت تسریع در ساخت مونوریل کرمانشاه

http://www.bananews.ir/استاندار کرمانشاه گفت: روند اجرایی طرح مونوریل کرمانشاه باید با شتاب بیشتری پیش رود؛ در غیر این صورت مجریان و پیمانکاران توانمند و شایسته‌تری را به کار خواهیم گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حجت‌الله دمیاد در جلسه بررسی روند اجرایی پروژه مونوریل با ابراز نارضایتی از عملکرد اجرایی مجریان و پیمانکاران این طرح تاکید کرد: عملیات اجرایی این طرح باید در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب و قابل توجهی برسد.
وی افزود: خوشبختانه تاکنون اعتبارات خوب و مناسبی از سوی مسوولان کشور و استانی و همچنین شهرداری کرمانشاه به این طرح اختصاص یافته است.
دمیاد در ادامه اظهار کرد: پیمانکارانی که قبل از موعد مقرر پروژه‌های عمرانی محوله را آماده افتتاح و بهره‌برداری کنند، مورد تشویق قرار می‌گیرند و پیمانکارانی که متناسب با اعتبارات تخصیص یافته از پیشرفت اجرایی خوبی برخوردار نباشند، شامل تنبیه و جرائم مالی و اعتباری خواهند شد.
استاندار کرمانشاه همچنین اجرایی کردن این طرح و دیگر طرح‌های عمرانی استان را مطالبه بحق مردم عنوان و خاطرنشان کرد: خدمات دولت در نقاط مختلف کشور ملموس و قابل توجه است. از این رو اگر مدیری در ارائه این گونه خدمات کوتاهی کند، شیرینی و حلاوت عرصه خدمت‌رسانی را به کام مردم تلخ خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها