بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

طرح‌های مهر ماندگار مطابق برنامه تکمیل می‌شوند

کد خبر: 42518 Print This Post
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۴۳
طرح‌های مهر ماندگار مطابق برنامه تکمیل می‌شوند

http://www.bananews.ir/وزیر نیرو گفت: از دو تا سه هزار پروژه آبی و برقی این وزارتخانه ۲۷۰ طرح مهر ماندگار است که با جدیت در حال پیگیری و اجراست.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مجید نامجو تصریح کرد: طرح های مهر ماندگار وزارت نیرو همان طرح های مهم همیشگی است که وزارتخانه دنبال می کرده و هیچ فرقی با دیگر پروژه ها ندارد تنها به لحاظ اینکه باید در مدت زمان کوتاهی به ثمر برسند و تا پایان دولت دهم مردم از خدمات آنها استفاده کنند به مهر ماندگار ملقب شدند.

وی در خصوص اعتبارات و بودجه این پروژه ها خاطر نشان کرد: بخشی از اعتبارات این طرح ها از منابع خزانه و دولت و بخشی از محل فروش دارائیها تامین شده که این تا حدود زیادی محقق شده است و امیدواریم طبق انتظارات پیش رود.

وزیر نیرو افزود: وزارت نیرو از سالها قبل طی بخشنامه ای پروژه ها را ملزم به استفاده از کالاهای تولید داخل کرده و استفاده از هر نوع کالای خارجی که مشابه داخلی آن وجود داشته باشد را ممنوع کرده است و این بخشنامه هر ساله اجرا می شود که در این خصوص کمیته ای تشکیل شده و این مهم را مورد بررسی قرار می دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها