بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

استاندار تهران «شهردارتهران» می‌شود؟

کد خبر: 42482 Print This Post
۱۸ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۶:۱۰
استاندار تهران «شهردارتهران» می‌شود؟

http://www.bananews.ir/مرتضی تمدن: «جدایی‌شهرری» حقی بود که به جا آورده نشد و قربانی منازعات و حب‌ و بغض‌های سیاسی شد
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) استاندار تهران در گفت‌وگویی متفاوت با خبرگزاری‌فارس، درباره برخی مسائل مربوط به پایتخت، شهرداری‌تهران، ماجرای جدایی شهرری و همچنین وضعیت ملکی خودش، پاسخ‌های جالبی داده است.مرتضی تمدن در پاسخ به این پرسش که «مهم‌ترین خبری که در سال۹۱ شما را متعجب کرد، چه بود؟» گفته است: حکم دیوان عدالت در خصوص جلوگیری از استقلال ری و مخالفت مجلس با اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها مرا خیلی متعجب کرد.

تمدن همچنین درباره اینکه «آیا مستاجر است یا صاحب‌خانه؟» نیز اینطور پاسخ داده است: زمانی که در مجلس نماینده بودم عضو تعاونی مسکن کارکنان مجلس شدم و در آن زمان رییس مجلس ممنوع کرده بود که از زمین‌های دولتی به تعاونی مسکن داده شود، لذا از پول اعضا زمین آزاد خریداری و ساختمان‌سازی شروع شد و البته هنوز پروژه به پایان نرسیده است و حدود ۴۰۰ نماینده و کارمند مجلس نیز عضو این تعاونی هستند.
قرار است امسال تحویل دهند. استاندار تهران همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا برای شهردارشدن در تهران نامزد می‌شوید؟» گفته است: شخصا کاندیدای هیچ مسوولیتی نمی‌شوم. تمدن در این گفت‌وگو درباره ماجرای شهرری نیز تاکید کرده است: جدایی شهرری حقی بود که به جا آورده نشد و قربانی منازعات و حب و بغض‌های سیاسی شد. استحقاق مردم ری داشتن شهر، شورا و شهردار مستقل بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها