بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پایان اسفند، آخرین مهلت پرداخت عوارض شهری سال ۹۱ و معوقه‌های آن

کد خبر: 41974 Print This Post
۲۰ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۲۲
پایان اسفند، آخرین مهلت پرداخت عوارض شهری سال ۹۱ و معوقه‌های آن

http://www.bananews.ir/معاون مالی و اداری شهرداری تهران گفت: پایان اسفند ماه آخرین مهلت پرداخت عوارض سال ۹۱ و معوقه های ماقبل آن برای شهروندان تهرانی است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین محمد پورزرندی در خصوص پرداخت بدهی های معوقه عوارض نوسازی، کسب و پیشه و بهای خدمات مدیریت پسماند گفت: امسال قبوض سال ۹۱ و معوقه ماقبل آن در بین شهروندان توزیع شده که تعداد این قبوض حدود ۲٫۵ میلیون قبض بوده است.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران افزود: اگر شهروندان تهرانی تا پایان اسفند ماه سال جاری عوارض سال ۹۱ خود را پرداخت کنند از پرداخت جریمه دیرکرد معاف می شوند و از ۱۰ درصد جایزه خوش حسابی نیز بهره مند می شوند و در صورت عدم پرداخت این معوقات تا تاریخ مقرر ۹ درصد جریمه دیر کرد عوارض شامل این معوقات خواهد شد.

معاون مالی و اداری شهرداری تهران با اشاره به این موضوع که در صورت پرداخت به موقع این عوارض از سوی شهروندان درآمد مطلوبی برای شهرداری کسب می شود خاطرنشان کرد: انتظار می رود در مدت باقی مانده تا پایان سال و با مشارکت مردم در پرداخت عوارض شهری، سهم درآمدهای پایدار شهر تهران به مرز ۲۰ درصد برسد که این شاخص ، روند مناسبی است برای ارزیابی اعتماد عمومی شهروندان به مدیریت شهری.

پوررندی با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و احتمال وجود ازدحام در بانک ها، خاطرنشان کرد که شهروندان عزیز تهرانی می توانند علاوه بر پرداخت عوارض و مشاهده سوابق پرداخت های قبلی در سایت شهرداری تهران www.tehran.ir از طریق همه بانک های عامل سطح شهر و همچنین پرداخت غیر حضوری از طریق اینترنت بانک، تلفن بانک، موبایل بانک در تمام مدت شبانه روز نسبت به پرداخت عوارض خود اقدام کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها