بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چمران: به موقع از کاندیدا شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گویم

کد خبر: 41971 Print This Post
۲۰ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۹:۱۰
چمران: به موقع از کاندیدا شدن در انتخابات ریاست‌جمهوری می‌گویم

http://www.bananews.ir/رییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: به موقع در خصوص حضورم در انتخابات ریاست‌جمهوری آینده خواهم گفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهدی چمران در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: شاید در این مورد تصمیم گرفته باشم اما به‌موقع در این مورد صحبت خواهم کرد.

پیش از این در جلسه شورای عالی استان‌ها، اعضای شوراها از چمران دعوت کرده بودند تا به‌عنوان نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری دوره یازدهم، در سال آینده، در این انتخابات شرکت کند.

چمران همچنین در خصوص تدوین طرح مدیریت واحد شهری نیز گفت: طی سال‌های گذشته طرحی را آماده و به کمیسیون‌های تخصصی دولت ارایه کردیم که دو سال بررسی و ۱۶ مورد از موارد ۲۳ گانه آن پذیرفته شد.

رییس شورای‌عالی استان‌ها با بیان اینکه این طرح به هیات دولت ارایه نشده است، گفت: طرح را در فراکسیون مدیریت شهری مجلس شورای اسلامی ارایه کردیم که تحقیقات خوبی هم در این خصوص ساماندهی و انجام شده است.

وی با بیان اینکه تمام مباحث مربوط به طرح جامع مدیریت شهری باید جمع‌آوری شود، خاطرنشان کرد: ممکن است طی شش ماه آینده این طرح آماده شود.

 

بازار مسکن در سال آینده نوسانات شدید ندارد

رییس شورای شهر تهران پیش بینی بازار مسکن در سال آینده را بدون نوسانات شدید عنوان کرد.

مهدی چمران همچنین در پاسخ به ایسنا مبنی بر چگونگی وضعیت مسکن امسال اظهار کرد: بازار مسکن نسبت به دیگر بازارها از ثبات بیشتری برخوردار بوده است.

وی تاکید کرد: تغییرات قیمت طبیعی است و به نظر می‌رسد که تغییر و تحولات در سال آینده در بخش مسکن چندان شدید نباشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها