بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

صبحانه در اتوبان ۲طبقه صدر

کد خبر: 41899 Print This Post
۱۹ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۸:۱۲
صبحانه در اتوبان ۲طبقه صدر

http://www.bananews.irشنیده ‌شده، شهردار تهران هر روز صبح بعد از نماز صبح عازم کارگاه ساختمانی پروژه صدر می‌شود و حین صرف صبحانه، مراحل ساخت اتوبان ۲‌طبقه صدر را روزانه بازدید می‌کند.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) گفته می‌‌شود این روزها به همان اندازه که «مسکن‌مهر» و اتمام آن برای دولتی‌ها اهمیت پیدا کرده، پروژه صدر- نیایش و افتتاح آن در بهار سال آینده هم برای شهرداری مهم و حیاتی تلقی می‌شود.

تمرکز فعالیت‌های عمرانی و در عین حال منابع مالی مدیریت شهری تهران در این پروژه و همچنین ابعاد تاثیرگذاری این پروژه ترافیکی در عبور و مرور خودروها در تهران، شهرداری تهران را واداشته تلاش برای بهره‌برداری از این پروژه را به اولویت شماره یک خود تبدیل کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها