بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه‌های نیکزاد برای تکمیل فرودگاه بین‌المللی قم

کد خبر: 41025 Print This Post
۰۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۴۹
برنامه‌های نیکزاد برای تکمیل فرودگاه بین‌المللی قم

http://www.bananews.irوزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه فرودگاه بین‌المللی قم نخستین فرودگاه بخش خصوصی در کشور است، اعلام کرد: برنامه‌های مفصلی برای حمایت از این فرودگاه داریم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد در ادامه سفر یک روزه خود به استان قم، همراه کرم‌رضا پیریایی – استاندار قم – و جمعی از مسئولان این استان از روند ساخت فرودگاه بین‌المللی قم بازدید و اظهار کرد: قم به عنوان قطب گردشگری مذهبی کشور نیازمند چنین طرح‌های زیربنایی است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به زمان ماندگاری زائر در قم، گفت: باید تلاش شود ظرفیت‌های گردشگری، زیارتی و تاریخی قم جلوه بیشتری پیدا کند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه فرودگاه بین‌المللی قم نخستین فرودگاه بخش خصوصی کشور است، افزود: برنامه‌های مفصلی برای حمایت از این طرح داریم و در این زمینه باید همه متولیان، همت خود را به کار گیرند.

نیکزاد با بیان اینکه باید بخش‌های تجاری و اقامتی فرودگاه فعال شود، گفت: ساخت فرودگاه زمانی توجیه اقتصادی دارد که مسافران از فضای تجاری و اقامتی آن استفاده کنند.

وی با بیان اینکه در کشور ۶۴ فرودگاه فعال هستند، گفت: تنها فرودگاه بین‌المللی امام خمینی(ره) و مهرآباد بازده اقتصادی دارند.

در ادامه این نشست، کر‌م‌رضا پیریایی – استاندار قم – از حمایت مسئولان استان از فرودگاه بین‌المللی قم خبر داد و گفت: استانداری به عنوان مقام عالی استان همواره پیگیر رفع مشکلات و موانع این فرودگاه است.

کرم‌رضا پیریایی با تاکید بر لزوم همکاری جدی دستگاه‌های ملی و استانی در اجرای این پروژه، اظهار کرد: تمام عزم استان حمایت از ساخت فرودگاه بین‌المللی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها