بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کمبود اعتبار در راه‌وشهرسازی تهران

کد خبر: 40839 Print This Post
۰۱ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۰۸
کمبود اعتبار در راه‌وشهرسازی تهران

http://www.bananews.irمدیر کل راه و شهرسازی استان تهران از افتتاح ۲۳ هزار واحد مسکن مهر تهران طی هفته آینده خبر داد و گفت: تعدادی از پروژه‌های استانی به دلیل نبود اعتبارات متوقف شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) فریبرز واحدی در مراسم افتتاح تقاطع غیر همسطح خاورشهر با محور امام رضا (ع) با اشاره به مشکل دسترسی ساکنان خاورشهر و شهروندان به محور امام رضا (ع) گفت: این نقطه یکی از نقاط پر حادثه استان تهران بود که طی پروژه‌ای مشترک با منطقه ۱۵ تهران، تقاطع غیر همسطح در این محل احداث شد.
به گفته‌ واحدی در مسیر این پروژه معارضان حقیقی، حقوقی و شرکت‌های خدماتی همچون آب و برق و آرامستان ارامنه وجود داشت که با همکاری شهرداری برطرف شد.
وی به کمبود اعتبارات برای ساخت پروژه‌های راه و شهرسازی استان تهران اشاره کرد و افزود: در حال حاضر بالغ بر ۹۵۰ میلیارد تومان پروژه‌ در حال اجرا در استان تهران داریم، اما تعدادی از پروژه‌ها به دلیل نبود اعتبارات متوقف شده است.
قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در استان تهران گفت: سه‌راهی سیمان نیز پروژه دیگری است که در جاده خاوران به صورت مشترک با منطقه ۱۵ شهرداری استان تهران انجام خواهد شد.
وی با بیان اینکه مطالعات این پروژه تمام شده است، افزود: اجرای این پروژه باعث باز شدن گره ترافیکی میدان بسیج تا پاکدشت می‌شود.
واحدی با بیان اینکه ۱۵۰ میلیارد تومان پروژه راه و شهرسازی در استان تهران آماده‌ی بهره‌برداری است، گفت: ۸۶ هزار واحد مسکن مهر آماده‌ افتتاح است که هفته گذشته ۲۲ هزار و ۶۰۰ واحد آن را تحویل دادیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها