بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

چمران برای بررسی جدایی ری از تهران به مجلس رفت

کد خبر: 40750 Print This Post
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۴۶
چمران برای بررسی جدایی ری از تهران به مجلس رفت

www.BanaNews.irرییس شورای اسلامی شهر تهران گفت: تا دقایق دیگر در جلسه مجلس شورای اسلامی برای بررسی جدایی ری از تهران حاضر خواهم شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)، مهدی چمران در حاشیه پانصد و بیست و نهمین جلسه امروز شورای اسلامی شهر تهران، درباره هزینه‌های ۳۲۰ میلیارد تومانی بدون سند و برنامه شهردار قبلی، اظهار کرد: بارها در این زمینه صحبت کرده‌ام و دیگر در این زمینه صحبت نخواهم کرد.
وی همچنین درباره علت حضور نیافتن خود و دیگر اعضای شورای شهر در مراسم افتتاح قسمتی از تونل نیایش، گفت: جلسات متعدد کاری پیش از پایان سال جاری، علت این امر بوده است.
چمران در پاسخ به این سوال که تعداد نشریات شهرداری چقدر است، گفت: من از این موضوع بی‌اطلاعم، اما مقرر شده شهرداری تمام نشریاتش را به شورا معرفی و به تصویب شورا برساند و در غیر این صورت نمی‌تواند این نشریات را منتشر کند.
چمران همچنین با اعلام تصویب کل تبصره‌های بودجه ۹۲ شهرداری تهران در جلسه امروز، گفت: ۴۳ تبصره بودجه امروز بررسی شد و به این ترتیب بودجه سال ۹۲ به جمع‌بندی رسید.
رییس شورای اسلامی شهر تهران یادآور شد: کل بودجه سال ۹۲ شهرداری تهران ۱۰ هزار و ۴۵۰ میلیارد تومان است که با سیاست انقباضی پیش‌بینی شده است، چرا که با مشکلات و شرایط اقتصادی گوناگونی دست به گریبان هستیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها