بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۳ فروردین، ۱۳۹۷ | Friday, 23 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آغاز بهره‌برداری آزمایشی از تونل نیایش

کد خبر: 40653 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۴۵
آغاز بهره‌برداری آزمایشی از تونل نیایش

http://www.bananews.irبهره‌برداری آزمایشی از مسیر غرب به شرق تونل نیایش از صبح امروز رسما آغاز شد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدباقر قالیباف شهردار تهران در مراسم بهره‌برداری آزمایشی از این تونل اظهار کرد: به نام خدا و به یاد امام و شهدا بهره‌برداری از تونل صدر نیایش را که هدیه‌ای از طرف جامعه کارگران و مهندسان کشور و مدیران جهادی که با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس ساخته شده را به مردم شریف و متدین تهران هدیه می‌کنیم و امیدواریم که این پروژه ذخیره‌ای برای آخرت آنها و خدمتی بی‌منت برای مردم باشد.
قالیباف، با بیان اینکه احداث پروژه تونل نیایش از فروردین سال ۹۰ آغاز شد، گفت: اگرچه آن روز با اعتماد این کار را آغاز کردیم، اما خودمان هم از بنده گرفته تا مهندسان و کارگران به سختی کار واقف بودیم، اما با تکیه بر فرهنگ دفاع مقدس و کار بسیجی توام با عقلانیت به انجام رسید.
شهردار تهران افزود: با خودباوری و تلاش مهندسان ایرانی تونلی زیبا، ایمن، با کیفیت و ویژه از نظر زمان احداث، ساخته شد که یکی از تونل‌های شاخص و تعریف شده در سطح دنیاست و مطابق با استانداردهای روز جهانی به بهره‌برداری رسیده است.
قالیباف با بیان اینکه تونل جنوبی نیایش هم تکمیل شده و آماده بهره‌برداری است، در عین حال گفت: به لحاظ ترافیکی هنگامی این بخش از تونل به بهره‌برداری می‌رسد که بزرگراه طبقاتی صدر تکمیل شده باشد. هم اکنون به دلیل مسائل ایمنی با توجه به اینکه پروژه صدر در حال ساخت است، این پروژه هنوز به بهره‌برداری نرسیده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها