بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ساخت ۲ تونل شهری جدید از بودجه ۹۲ تهران حذف شد

کد خبر: 40476 Print This Post
۲۵ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۵۷
ساخت ۲ تونل شهری جدید از بودجه ۹۲ تهران حذف شد

http://www.bananews.irمعاون برنامه‌ریزی و توسعه شهری شهردار تهران اعلام کرد که برنامه احداث دو تونل شهری جدید در پایتخت از بودجه سال آینده شهرداری حذف شده است.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید مناف هاشمی در گفت‌وگو با ایسنا ضمن اشاره به کاهش برخی از سرفصل‌های بودجه‌ای نسبت به پیشنهاد اولیه شهرداری تهران در لایحه بودجه ۹۲، اظهار کرد: با توجه به انقباضی بودن بودجه ۹۲، حدود ۲۳۵ میلیارد تومان از بودجه معاونت عمرانی، ۲۵۰ میلیارد تومان از بودجه مناطق و ارقامی هم از بودجه سایر بخش‌ها کسر شده است.
به گفته وی، از آنجا که شورای شهر رقمی بالغ بر ۱۷۰۰ میلیارد تومان از سرجمع بودجه درآمدی شهرداری در سال ۹۲ کاسته است، بر این اساس میزان هزینه‌ها نیز کاهش یافته است.
معاون شهردار تهران با اشاره به اینکه اجرای پروژه‌های جدید در پایتخت، در اولویت شورای شهر قرار ندارد، اظهار کرد: بر این اساس اغلب پروژه‌های جدید پیشنهادی حذف شد که در این میان دو تونل شهری هم وجود داشت که یکی از آنها تونل بعثت بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها