بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تغییر کاربری زندان اوین

کد خبر: 40241 Print This Post
۲۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۷:۲۱
تغییر کاربری زندان اوین

http://www.bananews.irسخنگوی شهرداری‌تهران از مذاکره با مسوولان برای انتقال زندان اوین به خارج از شهر و تغییر کاربری محل فعلی این زندان خبر داد.
به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدهادی ایازی سخنگو و معاون شهرداری‌تهران گفت: مذاکراتی برای تملک زندان اوین و چند پادگان برای تغییر کاربری و تبدیل شدن به فضای فرهنگی آغاز شده است.
ایازی در این باره به خبرگزاری‌فارس افزود: موضوع تملک زندان اوین برای تغییر کاربری در مرحله مذاکره است و باید قاعدتا مکان جدیدی برای این زندان پیش‌بینی شود.
وی ادامه داد: نخستین مجموعه زندان قصر به عنوان باغ موزه قصر به بهره‌برداری رسیده است و امیدواریم در آینده شاهد تبدیل شدن زندان‌ها به مراکز فرهنگی باشیم.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری تهران درباره تملک بخشی از پادگان‌ها نیز بیان داشت: پادگان‌ قلعه مرغی، کلا به فضای سبز و محیطی فرهنگی تبدیل می‌شود و برای تملک پادگان جی و چند پادگان دیگر نیز درحال مذاکره هستیم. به گزارش دنیای اقتصاد، شهرداری تهران سال‌ها است به دنبال راهکار عملیاتی برای خروج مراکز نظامی از شهر تهران می‌گردد. اما تاکنون فقط موفق به ترخیص تامل پادگان قلعه‌مرغی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها