بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیکزاد: دولت اراده کند سرپرست وزارت ارتباطات معرفی می شود

کد خبر: 39707 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۹:۴۰
نیکزاد: دولت اراده کند سرپرست وزارت ارتباطات معرفی می شود

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی گفت: هرگاه که دولت اراده کند سرپرست وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات معرفی می شود و فکر می کنم به زودی این اتفاق بیافتد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی نیکزاد وزیر راه و شهرسازی در حاشیه برگزاری مراسم تجدید بیعت هیات دولت با آرمان های بنیانگذار جمهوری اسلامی در مرقد مطهر امام خمینی(ره) در پاسخ به سوال خبرنگار مهر مبنی بر اینکه سرپرست وزارت ارتباطات با توجه به لغو سرپرستی شما و اتمام مهلت قانونی چه زمانی خواهد بود گفت: هرگاه دولت اراده کند سرپرست وزارت ارتباطات معرفی خواهد شد.

وی گفت: هر زمان که مشخص شود و مجلس و دولت به تفاهم برسند ما هم تابع تصمیم مجلس و دولت خواهیم بود. فکر می کنم به زودی معرفی خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال که گزینه دولت چه کسی خواهد بود و آیا آقای احمدی از معاونت وزارت صنایع گزینه این پست است، گفت: من خبر ندارم. من از شما شنیده ام.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها