بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره برداری از چهار طرح مهم عمرانی با حضور رییس جمهوری درهمدان

کد خبر: 39282 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۲:۱۲
بهره برداری از چهار طرح مهم عمرانی با حضور رییس جمهوری درهمدان

http://www.bananews.irمدیرکل روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری همدان گفت: چهار طرح مهم عمرانی وزیربنایی فردا سه شنبه ، با حضور رییس جمهوری در این استان به بهره برداری می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی استانداری همدانˈمسلم مخفیˈ افزود: بهره برداری باند دوم راه همدان -سنندج (قطعه صالح آباد – داشبلاغ) با ۱۴۰ میلیارد ریال از جمله این طرح ها است.

وی اضافه کرد: باند دوم راه اصلی همدان – سنندج، به طول بیش از ۲۲ کیلومتر حد فاصل صالح آباد – داشبلاغ است، و از ۱۸۰ کیلومتر طول طرح ۴۵ کیلومتر در محدوده استان همدان قرار دارد.

وی با بیان اینکه این طرح از طرح های مهر ماندگار است اظهارکرد: قطعه دوم آزاد راه ساوه – همدان ( از کیلومتر ۱۲۳ تا ۱۷۵) نیز با یک هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال در این سفر به بهره برداری می رسد.

مخفی گفت: توسعه و بهسازی میادین پروازی با ۹۱میلیارد ریال اعتبارف از دیگر طرح هایی است که با حضور رییس جمهوری به بهره برداری می رسد.

وی از بهره برداری ۱۹ هزار و ۸۷۰ واحد مسکن مهر در نقاط مختلف استان با حضور رییس جمهوری خبر داد و افزود: برای اجرای این طرح ها هشت هزار میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها