بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تکمیل نکردن ثبت‌نام مسکن ویژه به منزله انصراف قطعی

کد خبر: 39089 Print This Post
۲۸ دی ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۱
تکمیل نکردن ثبت‌نام مسکن ویژه به منزله انصراف قطعی

 http://www.bananews.ir/وزارت راه و شهرسازی اعلام کرد: کلیه افرادی که برای مسکن ویژه تهران ثبت‌نام کرده‌ اما تا تاریخ ۲۴ دیماه ۹۱ اطلاعات خود را در سیستم کامل نکرده‌اند و فاقد کد رهگیری هستند، به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) وزارت راه و شهرسازی برروی سامانه ثبت‌نام طرح مسکن ویژه تهران با آدرس tehran-maskanmehr.net اطلاع‌رسانی کرده که نداشتن کد رهگیری و عدم تکمیل اطلاعات در این سامانه به منزله انصراف قطعی تلقی خواهد شد.

شرایط ثبت نام مسکن ویژه شامل موارد زیر بود:

قسط اول ۲۰۰ میلیون ریالی از تاریخ ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۱با افتتاح حساب طرح مسکن مهر آغاز شد.

بر اساس اعلام وزارت راه و شهرسازی درباره خرید مسکن ویژه، در ابتدا متقاضیان باید با مراجعه به یکی از شعب بانک مسکن در مناطق ۲۲گانه شهر تهران و افتتاح حساب به استناد بخشنامه ۸۲/۴۷/ب مربوط به تاریخ ۱۵ شهریور ۹۱ اقدام میکردند و سپس با واریز مبلغ ۲۰۰ میلیون ریال از تاریخ ۲۵ شهریور، افتتاح حساب طرح مسکن تهران در شعب بانک مسکن تا اطلاع ثانوی انجام می‌شد.

همچنین اعلام شده بود متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و تکمیل اطلاعات و ارائه مدارک اسکن شده به شرح مندرج در شیوه نامه ثبت نام از تاریخ یکم مهرماه ۹۱ مبادرت کنند و به متقاضیان هشدار داده شده بود که “صرفا متقاضیانی می‌توانند جهت تکمیل اطلاعات به سامانه مذکور وارد شوند که شرایط آن‌ها در بررسی‌های اولیه مردود نشده باشد”.

همچنین اعلام شده بود که ورود به سامانه به منزله تایید کامل و نهایی شرایط متقاضیان نبود و بررسی‌های تکمیلی در مراحل بعدی در شیوه نامه ثبت نام انجام خواهد شد. 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها