بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 25 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تهیه طرحی دو فوریتی برای بررسی ساختار وزارت راه و شهرسازی

کد خبر: 39059 Print This Post
۲۷ دی ۱۳۹۱ | ۰۸:۴۳
تهیه طرحی دو فوریتی برای بررسی ساختار وزارت راه و شهرسازی

http://www.bananews.ir/نماینده مردم ارومیه در مجلس با انتقاد از عملکرد وزارت راه و شهرسازی گفت: پیشنهاد می‌کنم طرح دو فوریتی ارائه شود که یک بار دیگر ساختار وزارت راه و ترابری براساس آن طراحی شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عابد فتاحی در تذکر شفاهی خود به وزیر راه و شهرسازی گفت: طی چند روز اخیر که بارندگی‌ها و بارش برف در مناطق ارومیه وجود داشته است راههای روستایی بسته شده و مردم با مشکل روبرو شده‌اند.

نماینده مردم ارومیه با بیان اینکه تجهیزات راهداری ضعیف است گفت: از آنجایی که راههای کشور در وضعیت نامناسبی قرار دارند خواهشمندم که با طرح دو فوریتی یک بار دیگر وزارت راه را از نو ایجاد کنیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها