بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تمام پروژه‏های نیمه تمام در کیش تا پایان امسال به بهره‏ برداری می‏رسد

کد خبر: 308 Print This Post
۰۸ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۴۴
تمام پروژه‏های نیمه تمام در کیش تا پایان امسال به بهره‏ برداری می‏رسد

سازمان منطقه آزاد کیش تاکنون سه فروند هواپیمای مسافربری خریداری و به ناوگان هوایی کشور افزوده است.در ۵ سال گذشته روند پیشرفت فعالیت‏های عمرانی و اجرایی در کیش بی سابقه بوده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از به پایان رسیدن همه پروژه‏های نیمه تمام جزیره کیش تا پایان امسال خبر داد.

به گزارش ایلنا و به نقل از روابط عمومی مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، محمدعلی محبی گفت: در ۶ ماه نخست امسال ۱۷ پروژه زیرساختی و عمرانی در کیش بهره‏برداری و تا پایان امسال همه پروژه‏های نیمه تمام این منطقه به پایان خواهد رسید.

وی تصریح کرد: در ۵ سال گذشته روند پیشرفت فعالیت‏های عمرانی و اجرایی در کیش بی سابقه بوده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش به روند احداث سالن اجلاس جنبش عدم تعهد اشاره کرد و گفت: مراحل خاکبرداری زمین این سالن به پایان رسیده و پروژه در حال حاضر در مرحله تجهیز کارگاه‏های فنی و عمرانی قرار دارد.

وی افزود: به موازات مراحل اجرایی ساخت سالن اجلاس، پروژه‏های عمرانی همچون زیرساخت‏های آب، برق و تأسیسات فرودگاهی و از محل اعتبارات داخلی سازمان احداث خواهد شد.

محبی ابراز امیدواری کرد با پیگیری‏های رییس و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بودجه مورد نیاز ساخت سالن اجلاس و طرح‏های مرتبط به آن تامین گردد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش همچنین در خصوص خرید هواپیما گفت: سازمان منطقه آزاد کیش تاکنون سه فروند هواپیمای مسافربری خریداری و به ناوگان هوایی کشور افزوده است.

محمدعلی محبی با اشاره به لزوم اجرای طرح کوچک سازی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: در راستای اهداف مرکز امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، کوچک سازی در این سازمان آغاز شده و تاکنون ۴ شرکت در این سازمان منحل و فعالیت‏های مرتبط به آن به بخش خصوصی واگذار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها