بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اتمام اقدامات مقدماتی برای ساخت بزرگترین شهربازی کشور در تهران

کد خبر: 2810 Print This Post
۱۹ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۳
اتمام اقدامات مقدماتی برای ساخت بزرگترین شهربازی کشور در تهران

سخنگوی شهرداری تهران گفت:مقدمات راه‌اندازی بزرگترین شهربازی کشور “تهران لند ” فراهم شده است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، محمد هادی ایازی در مورد احداث تهران لند با اشاره به اینکه در موضوع شهربازی، تهران با خلاء جدی روبه رو است ، اظهار کرد: متاسفانه هم اکنون در پایتخت مکانی مناسب به عنوان شهربازی وجود ندارد تا کودکان، جوانان و حتی میانسالان روزی شاد را در آن سپری کنند و مجموعه‌های کوچکی نظیر شهر بازی اوین و مینی سیتی نیز جمع آوری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه برای مدیریت شهری تهران خیلی مهم بود فضایی را به این موضوع در پایتخت اختصاص دهد، افزود: در این راستا زمینی به وسعت ۱۵۰ هکتار متر مربع در غرب تهران برای ایجاد بزرگترین شهربازی کشور در نظر گرفته و سرمایه گذار این پروژه عظیم نیز انتخاب شده است.

سخنگوی شهرداری تهران اضافه کرد: در مورد راه‌اندازی شهربازی تهران لند، گزارش مفصلی در شورای اسلامی شهر توسط معاونت شهرسازی با حضور شهردار تهران ارائه شد که اعضاء شورا نیز بر اصل اجرای کار صحه گذاشته و تاکید کردند که این اقدام باید به نحو مطلوب به انجام رسد.

ایازی افزود: مصوبات کمیسیون ماده ۵ نیز در خصوص راه اندازی بزرگترین شهربازی کشور گرفته شده و با توجه به ضرورتی که نسبت به ساخت این مجموعه در تهران احساس می شود ، امیدواریم ظرف زمان پیش بینی شده شاهد بهره برداری از بزرگترین شهر بازی پایتخت در منطقه ۲۲ باشیم.

وی در مورد نام این شهر بازی که به تهران لند معروف شده، گفت : قطعاً در کمیسیون نامگذاری نامی مناسب با شهر تهران و ایران اسلامی برای بزرگترین شهر بازی کشور انتخاب می‌شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها