بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲۶ مهر، ۱۳۹۶ | Wednesday, 18 October , 2017
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه‏های گسترده‏ دولت ویژه مسکن تهران در سال ۹۱

کد خبر: 26325 Print This Post
۲۷ اسفند ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۵
برنامه‏های گسترده‏ دولت ویژه مسکن تهران در سال ۹۱

http://www.bananews.ir/رئیس جمهور با بیان اینکه دولت در سال ۹۱ در خصوص مسکن استان تهران برنامه ‏های بسیار گسترده‏ای دارد گفت: امیدوارم دیگر در تهران مشکل مسکن نداشته باشیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)  محمود احمدی ‏نژاد پس از افتتاح ۴ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس اظهار کرد: امیدواریم به واسطه اجرای این برنامه‏ها، هیچ متقاضی مسکن ساکن در استان تهران نباشد که تکلیف مسکن آن در سال ۹۱ مشخص نشده باشد.

وی خاطرنشان کرد: پروژه‏هایی که در وزارت راه و شهرسازی و در قالب مسکن مهر در حال انجام است؛ بخشی از برنامه‏های دولت برای تامین مسکن مردم بوده که با کمک بانک‏ها، پیمانکاران، سازندگان، سرمایه‏ گذاران و با همکاری و همراهی مردم در حال انجام است.

احمدی نژاد ادامه داد: دولت در سال ۹۱ برای تهران برنامه ‏های بسیار گسترده‏ای تنظیم کرده است که بنده امیدوارم هیچ متقاضی مسکن ساکن در استان تهران وجود نداشته باشد که تکلیف مسکن آنها در سال ۹۱ مشخص نشود؛ یعنی به نوعی وارد چرخه برنامه‏ریزی، ساخت و تحویل مسکن قرار نگیرد.

رئیس جمهور اظهار امیدواری کرد: به واسطه اجرای برنامه‏ های ویژه دولت برای استان تهران ،دیگر در تهران مشکل و فشار مسکن نداشته باشیم.

احمدی‏نژاد با قدردانی از همه کسانی که در سطوح مختلف برای اجرای پروژه‏ های مسکن مهر تلاش می‏کنند،‌ گفت: از خداوند متعال می‏خواهم تا رحمت و برکت خود را بر سرزمین نور، ایران عزیز بیش از گذشته ببارد.

رئیس جمهور در حاشیه افتتاح ۴ هزار واحد مسکن مهر شهر جدید پردیس با حضور در جمع برخی از ساکنان این شهر از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت و برای رفع این مشکلات دستورات لازم را صادر کرد.

احمدی‏نژاد در سخنانی همچنین عید نوروز را به ملت ایران و جامعه بشری تبریک گفت و تصریح کرد: خدای بزرگ را سپاسگزارم که در آستانه این عید سعید جمعی از هموطنان عزیز ما امروز مسکن خود را دریافت می‏کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها