بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۱۲ طرح عمرانی در آذربایجان غربی آماده افتتاح است

کد خبر: 2607 Print This Post
۱۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۷
۱۲ طرح عمرانی در آذربایجان غربی آماده افتتاح است

استاندار آذربایجان غربی از آماده افتتاح بودن ۱۲ طرح عمرانی بزرگ استان با حضور رئیس جمهور و مقامات ارشد کشوری خبر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، وحید جلال زاده صبح پنجشنبه در گفتگو با خبرنگاران کارخانه سیمان آذرآبادگان خوی، فاز دو نیروگاه گازی ارومیه، سه هزار و ۵۰ واحد مسکن مهر، سد آغ چای به عنوان بزرگترین سد قوسی کشور در چایپاره و هشت طرح بزرگ مخابراتی را از جمله طرحهای آماده افتتاح با حضور رئیس جمهور عنوان کرد.

وی بیان داشت: در این راستا آماده حضور و سفر رئیس جمهور جهت افتتاح این طرحهای بزرگ در استان بودیم که به دلیل قطعی نشدن سفر، نامساعد بودن شرایط جوی و سفر هیئت دولت به سمنان لغو شد .

استاندار آذربایجان غربی از افتتاح این طرحها با حضور محمود احمدی نژاد رئیس جمهور و سایر مقامات ارشد کشور طی آینده نزدیک خبر داد.

جلال زاده با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها ضمن تقدیر از همراهی و بصیرت بالای مردم استان، اظهار داشت: در راستای اجرای این قانون هیچ مشکلی در استان ایجاد نشده و با تصمیمات لازم برخی از نگرانیهای صنوف از بین رفته است.

مدیران صرفه جو در آذربایجان غربی تقدیر می شوند

این مسئول همچنین بر لزوم اطلاع رسانی دقیق به مردم در خصوص نحوه مدیریت یارانه های نقدی اختصاص یافته به آنان تاکید کرد و گفت: یکی از اهداف اصلی اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها، تغییر الگوی مصرف و توجه به صرفه جویی بوده و باید آموزش های لازم در این زمینه به مردم ارائه شود.

وی خاطر نشان کرد: مدیران دستگاههای اجرایی نیز باید اصل صرفه جویی را در دستگاه های اجرایی در نظر داشته و از هر گونه هزینه های اضافی جلوگیری و در اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها پیشقدم باشند.

جلال زاده دستگاه های اجرای را پیش قراولان اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها عنوان کرد و گفت: مدیران دستگاه هایی که بتوانند صرفه جویی را در برنامه های خود عملی کنند مورد تشویق قرار خواهند گرفت.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها