بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ورود سرمایه‌‌گذار به پروژه بازگشایی خیابان امام ارومیه

کد خبر: 24900 Print This Post
۳۰ بهمن ۱۳۹۰ | ۱۱:۲۸
ورود سرمایه‌‌گذار به پروژه بازگشایی خیابان امام ارومیه

http://www.bananews.ir/شهردار ارومیه گفت: در بازگشایی خیابان امام ارومیه اگر سرمایه‌گذار به این مقوله وارد شود می‌توانیم به نتایج خوبی در این راستا برسیم.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علیرضا عصمت پرست امروز در گفت‌وگو با فارس در ارومیه اظهار داشت: برای بازگشایی خیابان امام ارومیه به دلیل اینکه لشکر ۶۴ پیاده ارومیه باید تغییر مکان دهد استانداری آذربایجان غربی، معاونت عمرانی استانداری، شورای شهر و لشکر ۶۴ وارد مذاکره شده‌اند.

وی با اشاره به طراحی ۷۰ هکتار از اراضی داخل پادگان ارومیه، تصریح کرد: این میزان اراضی داخل پادگان در حال مطالعه طرح تفصیلی است.

این مسئول افزود: باید خیابان امام ارومیه امسال بازگشایی شود، افزود: در صورت عمل به توافقات در این راستا شاهد روند اجرایی خوبی خواهیم شد.

عصمت‌پرست با بیان اینکه در این راستا توافقاتی وجود دارد و به محض مطالعه طرح تفصیلی مذکور و تا یک ماه پس از انجام این مطالعات خیابان امام بازگشایی می‌شود، اعلام کرد: اگر سرمایه‌گذار وارد این بحث شود پیشرفت اجرایی بهتری را شاهد خواهیم بود.

وی با بیان اینکه با بازگشایی خیابان امام ارومیه شاهد کاهش بار ترافیکی در این خیابان و خیابان‌های اطراف خواهیم بود، گفت: این موضوع از سال‌های گذشته مورد بحث بود ولی روند توافقات در سال‌های گذشته سبب کندی اجرای این پروژه شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها