بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پل بصیرت سریع ترین پروژه در تاریخ عمران کرج

کد خبر: 24160 Print This Post
۱۵ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۵
پل بصیرت سریع ترین پروژه در تاریخ عمران کرج

http://www.bananews.ir/شهردار کرج سریع ترین پروژه عمرانی در تاریخ شهرکرج را تقاطع غیر همسطح انبار نفت ذکر کرد و گفت: این تقاطع که پل بصیرت نام گرفته شده است در مدت زمان کمتر از یک سال به اتمام می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سید علی آقا زاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این مطالب اظهار داشت: پروژه سه راه انبار نفت سریع ترین پروژه در تاریخ عمرانی شهر کرج بوده است .

وی افزود: اجرای این پروژه از اوایل فروردین سال ۹۰ آغاز شد و در این هفته با حضور یکی از وزرا افتتاح و رسما مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

شهردار کرج با بیان اینکه این پل از پیشرفت قابل توجهی برخوردار بوده است، اظهار داشت: در چهار ماه اخیر ۶۵ درصد پروژه تقاطع انبار نفت پپیشرفت فیزیکی داشته است.

آقازاده ادامه داد: هم اکنون تابلوی روز شمار این پروژه عدد ۱۲۲ را نشان می دهد و در این هفته توسط یکی از وزاری هیئت دولت، چهار روز زودتر از تاریخ روزشمار مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

وی در پایان از مردم که در طول این مدت مشکلات فراوانی را متحمل شده بودند به جهت صبر و بردباری آنها تشکر کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها