بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حفاری تونل نیایش به مرز ۹۰ درصد رسید

کد خبر: 23996 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۹۰ | ۱۰:۴۳
حفاری تونل نیایش به مرز ۹۰ درصد رسید

http://www.bananews.ir/معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان اینکه حفاری تونل نیایش به مرز ۹۰ درصد رسیده است، گفت: بهره‌برداری از کل پروژه صدر_نیایش در بهمن ۹۱ آغاز می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مازیار حسینی در گفت‌وگو با فارس؛ به ساخت پروژه صدر _نیایش در تهران اشاره کرد و گفت: در پروژه تونل نیایش به مرز ۹۰ درصد از حفاری رسیده‌ایم.

وی با بیان اینکه در مدت زمان حدود ۱۰ ماه این حفاری انجام شده است گفت: با رعایت مسائل ایمنی کار انجام شده است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با تأکید بر این موضوع که این کار تجربه جدیدی است گفت: در مجموع پیشرفت فیزیکی تونل خوب بوده است.

وی با اشاره به اینکه ده ماه از شروع عملیات عمرانی پروژه می‌گذرد گفت: در بهمن سال ۹۱ پروژه افتتاح و آماده بهره‌برداری می‌شود.

وی در ادامه گفت: با اقداماتی که تاکنون انجام داده‌ایم از برنامه زمانبندی‌ شده نیز جلوتر هستیم.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران در باره پل صدر گفت: طراحی را همزمان با عملیات اجرایی دنبال می‌کنیم.

حسینی ادامه داد: پل‌های تک‌پایه در دنیا رفتارهای خاصی در برابر زلزله نشان می‌دهند. به همین دلیل سختگیری‌های خاصی درباره پل صدر صورت گرفته است.

وی ادامه داد: این پروژه از معدود کارهای عمرانی در سطح کشور است که گمانه‌های ژئوتکنیک آن یک به یک زده شده ، به ازای هر پایه پل یک گمانه ژئوتکنیک زیر پایه پل زده شده است. تا شناسایی‌های لازم صورت گیرد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران تأکید کرد: پل با اطمینان خاص و با برنامه و با نقشه مرحله به مرحله در حال اجراست.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها