بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۱۶۵ بیمارستان در کشور در حال ساخت است

کد خبر: 22067 Print This Post
۰۳ دی ۱۳۹۰ | ۰۸:۲۴
۱۶۵ بیمارستان در کشور در حال ساخت است

http://www.bananews.ir/معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: هم اکنون ۱۶۵بیمارستان با ۲۲ هزار تخت در کشور درحال ساخت است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدجعفر علیزاده در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: ساخت این تعداد بیمارستان جدید در کشور یک رکورد جالب توجه و بی سابقه در بیمارستان سازی در کشور است.

وی ادامه داد: این تعداد بیمارستان در جریان سفرهای دولت بررسی و کار کارشناسی و اجرایی شده و تعدادی مربوط به طرحهای نیمه کاره و دارای مشکل بوده که درجریان سفرهای مسئولان تعیین تکلیف شده است.

معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به اینکه از ابتدای امسال تاکنون ۲۵ بیمارستان در کشور افتتاح شده است، اضافه کرد: تا پایان سال ۹۱، تعداد بیمارستان های قابل افتتاح به ۵۴ بیمارستان افزایش خواهد یافت.

علیزاده، روند ساخت این تعداد بیمارستان درهمه مناطق کشور را مطلوب خواند.

وی اضافه کرد: این وزارتخانه تنها مسئول ساخت بیمارستان بوده و تجهیز آن مربوط به وزارت بهداشت و درمان است.

معاون وزیر راه و شهرسازی، سهم مازندران از بیمارستانهای در حال ساخت در کشور را ۱۰ بیمارستان با هزار و ۵۰۰ تخت بیمارستانی اعلام کرد و گفت: این بیمارستانها در شهرهای آمل، چالوس، قائم شهر، ساری و بهشهر در حال ساخت است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها