بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ خرداد، ۱۳۹۷ | Monday, 28 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

صرفه جویی همراه با بهره وری بالا در بخش مسکن

کد خبر: 21938 Print This Post
۲۹ آذر ۱۳۹۰ | ۱۱:۰۸
صرفه جویی همراه با بهره وری بالا در بخش مسکن

http://www.bananews.ir/وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عملکرد شجاعانه دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها طی یک سال اخیر گفت: دولت کار بزرگ و تحول اساسی را انجام داد و در مسیر اجرای این اقدام اساسی؛ صرفه جویی ها، خلاقیت ها و بهره وری ها را در پیش گرفت.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، ‘علی نیکزاد’ افزود: افرادی که در بخش ساخت و ساز مسکن فعال هستند با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به سراغ جایگزینی برای مصالح انرژی بر در ساختمان رفتند که این مسئله باعث صرفه جویی و افزایش بهره وری در بخش مسکن شد.

وی با اشاره به عملکرد شجاعانه دولت در اجرای قانون هدفمندی یارانه ها طی یک سال اخیر گفت: دولت کار بزرگ و تحول اساسی را انجام داد و در مسیر اجرای این اقدام اساسی؛ صرفه جویی ها، خلاقیت ها و بهره وری ها را در پیش گرفت.

نیکزاد افزود: با توجه به این که قیمت فرآورده ها بالا رفت، تولیدکنندگان ما به سمت صرفه جویی همراه با بهره وری بالا حرکت کرده و این را در دستور کار خود قرار دادند.

وزیر راه و شهر سازی تصریح کرد: به طور مثال افرادی که در بخش ساخت و ساز مسکن فعال هستند با اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به سراغ جایگزینی برای مصالح انرژی بر از ساختمان رفتند تا آن را بتوانند حذف کنند که این مسئله باعث صرفه جویی در این بخش و افزایش بهره وری در بخش مسکن شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها