بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

منتفی بودن انتقال پایتخت

کد خبر: 21718 Print This Post
۲۶ آذر ۱۳۹۰ | ۱۰:۲۹
منتفی بودن انتقال پایتخت

http://www.bananews.ir/معاون عمرانی استاندار تهران، گفت: فکر نمی کنم پیشنهاد انتقال پایتخت عملی شود و منتفی است اما باید برای مدیریت در زمان وقوع حوادث امکامات آن در شهرستان‌های استان پراکنده شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفتگو با ایسنا، درباره انتقال پایتخت از تهران، گفت: فکر نمی‌کنم پیشنهاد انتقال پایتخت عملی شود و لذا این امر منتفی است اما باید پراکندگی امکانات برای پایتخت ایجاد شود تا در شرایط وقوع حوادث غیرمترقبه از جمله زلزله بتوان بحران پیش آمده را مدیریت کرد.

وی افزود: پدافند غیرعامل و پراکنده بودن امکانات و همچنین کاهش جمعیت شهر تهران از موارد دیگری است که باید به آن توجه شود.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: تشکیل پایتخت اداری و انتقال بخشی از امکانات به شهرستان‌های استان تهران از مواردی است که می‌تواند در زمان وقوع حوادث غیرمترقبه از جمله زلزله پاسخ مناسبی باشد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها