بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آماده‌سازی ۷۰ میلیارد یورو فرصت سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی

کد خبر: 21667 Print This Post
۲۴ آذر ۱۳۹۰ | ۰۷:۳۰
آماده‌سازی ۷۰ میلیارد یورو فرصت سرمایه‌گذاری برای بخش خصوصی

http://www.bananews.ir/قائم‌‌مقام وزیر راه و شهرسازی گفت: وزارت راه‌ با شناسایی و آماده‌سازی بیش از ۱۰۰ فرصت سرمایه‌گذاری با ارزش بیش از ۷۰ میلیارد یورو در حوزه‌های مختلف از همه سرمایه‌گذاران خارجی و داخلی دعوت به سرمایه‌گذاری می‌کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‌رضا پیل‌پایه در گفت‌وگو با فارس با تاکید بر لزوم استفاده از منابع بخش خصوصی برای توسعه ‌آزادراه‌ها، اظهار کرد: اگر بخواهیم تغییری جدی و ارتقایی در بخش حمل و نقل صورت گیرد باید از منابع بخش خصوصی و غیردولتی استفاده کرد که آزادراه‌ها هم از این بخش مستثنی نیستند و برای احداث آن می‌توان از بخش خصوصی استفاده کرد. پیل پایه افزود: آنچه که در گذشته برای توسعه زیرساخت‌ها در این بخش عرف بود مشارکت ۵۰ درصدی بخش خصوصی و ۵۰ درصدی بخش دولتی در اجرای پروژ‌ه‌ها بود. پیل پایه تاکید کرد: در حال حاضر تلاش می کنیم که سهم بخش غیردولتی و خصوصی را در اجرای پروژه‌ها افزایش دهیم تا از منابع بیشتری استفاده کنیم.پیل‌پایه خاطرنشان کرد: در راستای جذب بخش خصوصی برای اجرای پروژه‌ها سعی می‌کنیم حمایت وزارت راه و شهرسازی از آنها افزایش یابد تا با وجود مشوق‌های گوناگون منابع قابل توجهی از سوی بخش خصوصی به توسعه حمل‌ونقل اختصاص یابد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها