بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

لایحه بودجه ۹۱ شهرداری تهران دیماه به شورا ارسال می‌شود

کد خبر: 20876 Print This Post
۰۶ آذر ۱۳۹۰ | ۰۹:۲۹
لایحه بودجه ۹۱ شهرداری تهران دیماه به شورا ارسال می‌شود

http://www.bananews.ir/معاون برنامه ریزی و توسعه شهری شهرداری تهران گفت: بودجه سال ۹۱ شهرداری دیماه به شورای شهر تهران ارسال می‌شود.

به گزارش بنانیوز  (Bananews.ir) سید مناف هاشمی در گفتگو با مهر با بیان این که لایحه بودجه سال ۹۱ شهرداری تهران تدوین شده است گفت: این لایحه دیماه به شورای شهر تهران ارسال می شود.

وی ادامه داد: بودجه سال ۹۱ در راستای بودجه ریزی عملیاتی طی یک پروژه ۶ ماهه در قالبها و نرم افزارها تدوین شده است.

به گفته مناف هاشمی، پروژه های نیمه کاره، بزرگراهی، زیرساخت ها، اتوبوسرانی، مترو و خدمات شهری در اولویت بودجه سال آینده قرار دارند.

معاون برنامه ریزی و توسعه شهری با بیان این که استقرار بودجه ریزی عملیاتی در سه گام عمده انجام می شود گفت: شفاف سازی شامل احصاء تمامی اقدامات شهرداری در قالب برنامه، خدمات، فعالیت و محاسبه هزینه تمام شده هر کدام مراحلی است که در این بودجه ریزی پیش بینی شده است.

وی افزود: افزایش کارایی از طریق آموزش، تجدید ساختار تشکیلات، ارتقاء و حذف و ادغام فعالیتهای غیر مولد و فاقد ارزش افزوده، تمرکززدایی و واگذاری اختیارات بیشتر به واحدها، مکانیزم‌های انگیزشی و برون سپاری های مبتنی بر محاسبه قیمت تمام شده نیز گام دومی است که در بودجه ریزی عملیاتی در نظر گرفته شده است.

هاشمی خاطرنشان کرد: افزایش اثر بخشی که شامل ارزیابی میزان همبستگی و پیوستگی بین نتایج حاصل از ارائه خدمات و اهداف مورد انتظار است نیز به عنوان گام سوم بودجه ریزی عملیاتی در نظر گرفته شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها